Outfit: Proč citrónová limonáda spraví úplně všechno - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Outfit: Proč citrónová limonáda spraví úplně všechno

Nejenom, že si už bez vlažné vody s citrónem neumím představit den, já tu citrónovou limonádu vlastně můžu pořád. V létě skvěle osvěží, ale hlavně…  díky ní opravdu žiju! Cože? Jak je to možné? No znáte to rčení: When life gives you lemons, make lemonade? Tak to je vlastně motto mého života. I z toho špatného se snažím vytěžit to dobré. Nebylo tomu tak vždy, ale řekla bych, že s věkem jsem ve vytváření limonád čím dál tím lepší. (Trošku s tím souvisí i článek, jak jsem si přestala stěžovat.)

when life gives you lemons make lemonade

Vždycky v životě existuje i varianta B nebo C a je jen na nás, které dáme přednost. Jednoduše, když to zrovna stojí za houby, tak se snažím zařídit tak, aby mi bylo zase hej. (Holkám čteme doma super knížku Kam se poděl můj Sýr? – dětská verze je všude vyprodaná, ale existuje varianta i pro dospělé.) Třeba už druhým rokem doma řešíme, že se přestěhujeme. Nemluvila jsem o tom, protože se to zaseklo na mrtvém bodě. Nebo spíše na jiných lidech. Začali jsme zvažovat koupi pozemku, že si postavíme domeček. A co od té doby stalo? Mimo asi tisíce schůzek s právníky, úřady a různými poplatky, nic. Někdo z toho schvalovacího kolečka si řekl, že nám to pěkně zkomplikuje. Ano, byli jsme z toho zoufalí, ale když to nevedlo nikam, našli jsme si něco jiného. Tam to taky není u konce, ale vypadá to trochu nadějněji. Prostě život nám ty klacky pod nohy bude házet stále, je jen na nás, jestli se jimi necháme zastavit, nebo je překročíme a ještě si u toho zatancujeme.

A taky jsem se rozhodla nosit víc barev (alespoň v létě) 🙂 A řekla jsem si, že tato sukně je super jak začít. Z té tmavě modré udělala svěží skoro-limonádu. Mám ji od Janičky z Jane Bond, kde seženete spoustu veselých a hravých šatů a sukní. A když řeknete, že jsem vás k ní poslala já (s kouzelným heslem mamoustylove10), máte do konce června 10% slevu na vše! (Platí u ní v kamenné prodejně i přes FCB stránku). (Jo a pamatujete si na tento rozhovor? 🙂 )

sukne jane bond

Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:

(3) Komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial