Disclaimer - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Disclaimer


Na mém blogu píšu o svých zkušenostech s různými produkty, zážitky i postřehy z různých situací. Všechny vyjadřují můj osobní názor, prezentují mé osobní vyjádření a přesvědčení. To co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat všem 🙂

Protože blogu věnuji svůj veškerý volný čas a není pro mě už jen koníčkem na zpestření běžných dnů, spíše se stal mou druhou prací (mimo rodičovské dovolené), přistoupila jsem na některé spolupráce s firmami, díky kterým blog může fungovat na pravidelné bázi a mohu mu věnovat tolik času.

Díky těmto spolupracím vám, mým čtenářkám, mohu často nabízet různé soutěže o hodnotné produkty a dozvíte se spoustu novinek. Často mám možnost zkoušet ty nejnovější novinky na trhu a objektivně je pak pro vás na blogu zhodnotit. Ale ráda bych, abychom v tom měli jasno, a proto jsem se rozhodla, že sepíšu toto moje „prohlášení“.

Na blogu se často objevují recenze produktů, které mi byly poskytnuté jako PR vzorky. To, co o nich napíšu a v jaké podobě, je vždy na mě. Snažím se, abych je zhodnotila věcně, pravdivě a bez ohledu na to, že jsem tu danou věc dostala zdarma. Tyto články budou označené logem s písmenem „R“, viz níže, a konkrétní věnované produkty *. Třeba v článcích s kosmetickými novinkami apod., kde je těch produktů více. Ať máte jasno, co jsem si koupila sama a co jsem dostala (avšak prosím berte v potaz, že vše, co „dostanu“ si vlastně odpracuji – focení, psaní a zpracovávání článků mě stojí čas, který je  pro mě nejdrahocenější a něco stojí 😉 ).

R

Recenzuji a vybírám si ty produkty a spolupráce, které mi jsou něčím blízké a mám k nim co říci.

Samozřejmě, že recenzuji i píšu o produktech, které jsem si sama pořídila 🙂

Občas se na blogu objevují i články, za jejichž napsání jsem dostala finanční odměnu. Jedná se většinou představení nějakého produktu, PR článek nebo placenou recenzi. Obsah a forma článku je opět vytvářena mnou (není-li uvedeno jinak) a informace v nich uvádím s ohledem na mé zkušenosti a můj osobní pohled na daný produkt či značku. Tyto články budou označené tímto logem:

 P.

V článcích se mohou objevovat i affiliate linky.

Všechny texty a obrázky na těchto stránkách jsou mým majetkem. Je možné je kopírovat a sdílet, ale pouze jen s uvedením jména mého blogu a webovým odkazem na něj. Pokud mě o tom budete informovat, budu jedině ráda.

Kdybyste měli jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial