O blogu - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

O blogu


 

Vítejte na mém blogu! 🙂 Jsem Alice, máma dvou holčiček, která se jednoho dne rozhodla, že si založí blog, kde bude sdílet svoje radosti a objevy z jejího každodenního života na mateřské. Už od mala se zajímám o módu a minulý rok jsem absolvovala Školu stylu Backstage, takže tu najdete rady k oblékání a mé outfity. Taky asi jako každou ženskou mě hodně bere kosmetika, celý život jsem měla problematickou pleť a stále s ní nemám vyhráno, takže sdílím i své rady ohledně péče o pleť i líčení. A samozřejmě mě jako mámu zajímají různé věci kolem dětí, takže tu najdete i různé tipy na vychytávky pro děti a všelijaké zážitky a postřehy ze života. Také ráda vařím, spíše se zajímám o zdravější stravování a občas se tu s vámi podělím o recept. Mou vášní je cestování, navštívila jsem i žila v různých koutech světa a prostřednictvím blogu vás na svoje výlety i dovolené beru s sebou. A v neposlední řadě miluji hezký interiér a snažím se udržovat domácnost v chodu a čistotě, takže si tu na své přijdou i hospodyňky. To je můj život v kostce a vy ho se mnou můžete prostřednictvím blogu sdílet. Snad si tu přijdete na své a objevíte nějaké zajímavé tipy a inspiraci.

A kdyby vám moje psaná slova a fotky byly málo, najdete mě i na youtube 😉

Kontaktujte mě

S provozem blogu a s přípravou nějakých příspěvků mi pomáhají…

Blanka (@blanchettka)

Maminka Huga (*2016), která se nebojí zkoušet nové věci (naposledy třeba seskok padákem), ráda cestuje, a každou volnou chvilku se snaží urvat pro čtení, vaření nebo péči o sebe.  Krom toho všeho se nezapomíná radovat i z maličkostí, protože ty jsou stejně nejvíc. Blanka mi pro vás píše recenze na různá místa a zajímavosti pro děti.

Julie (@julie_rawding)

Architektka a návrhářka interiérů na dálku Julie Rawding píše na blog články o bydlení. Učení Feng Shui, kterému se ve volném čase věnuje, potvrzuje, že naše okolí nás ovlivňuje víc než si myslíme a i proto je důležité hezky (a stylově) bydlet.

Domi (@domimnika)

Volám sa Dominika. Mám 26 rokov, spontánnosť a snílek sú tak trochu moje poznávacie znamenia. Milujem sa začítať do dobrej knihy, snažím sa sledovať dianie v móde aj jej históriu a hľadať rôzne inšpirácie. Súčasťou môjho ja je aj umenie, ktoré som vyštudovala a považujem ho za moju najvzácnejšiu múzu a koníček.

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial