Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

O blogu


 

Vítejte na mém blogu! 🙂 Jsem Alice, máma dvou holčiček, která se jednoho dne rozhodla, že si založí blog, kde bude sdílet svoje radosti a objevy z jejího každodenního života na mateřské. Už od mala se zajímám o módu a minulý rok jsem absolvovala Školu stylu Backstage, takže tu najdete rady k oblékání a mé outfity. Taky asi jako každou ženskou mě hodně bere kosmetika, celý život jsem měla problematickou pleť a stále s ní nemám vyhráno, takže sdílím i své rady ohledně péče o pleť i líčení. A samozřejmě mě jako mámu zajímají různé věci kolem dětí, takže tu najdete i různé tipy na vychytávky pro děti a všelijaké zážitky a postřehy ze života. Také ráda vařím, spíše se zajímám o zdravější stravování a občas se tu s vámi podělím o recept. Mou vášní je cestování, navštívila jsem i žila v různých koutech světa a prostřednictvím blogu vás na svoje výlety i dovolené beru s sebou. A v neposlední řadě miluji hezký interiér a snažím se udržovat domácnost v chodu a čistotě, takže si tu na své přijdou i hospodyňky. To je můj život v kostce a vy ho se mnou můžete prostřednictvím blogu sdílet. Snad si tu přijdete na své a objevíte nějaké zajímavé tipy a inspiraci.

A kdyby vám moje psaná slova a fotky byly málo, najdete mě i na youtube 😉

Kontaktujte mě

S provozem blogu a s přípravou nějakých příspěvků mi pomáhají…

Nicolle (@nicollenovakova)

Studentka marketingové komunikace, podle jejích slov je: “snílek, blázínek, co hledá svůj úděl na tomhle krásným světě!” Miluje lidi, společnosti i Instagram. Jak říká: „Přijde mi kouzelný v tom, jak se tam člověk může propojit s lidmi, které mají stejné zájmy a hodnoty.“  A hlavně má ráda děti: „Mým největším dobíječem baterek jsou děti. Jejich nekonečný smích a láska jsou lékem na všechno. Zatím svoje vlastní nemám, ale chystám se jich mít hromadu 😀 “ Nicolle mi pomáhá se soutěžemi, hledáním odkazů ke všemu, co na blogu zmiňuji a často drží v ruce foťák, aby mě vyfotila, nebo natočila do videa.

Blanka (@blanchettka)

Maminka Huga (*2016), která se nebojí zkoušet nové věci (naposledy třeba seskok padákem), ráda cestuje, a každou volnou chvilku se snaží urvat pro čtení, vaření nebo péči o sebe.  Krom toho všeho se nezapomíná radovat i z maličkostí, protože ty jsou stejně nejvíc. Blanka mi pro vás píše recenze na různá místa a zajímavosti pro děti.

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial