Pro děti» Outfit hezky česky

Dneska vám tu představím svoji malou divošku a hlavně její outfit. Kdyby vás ty moje tady už nudily :-p Sukni i tričko má od českých značek a chci vám ukázat, že se dá hezky pro děti nakoupit i tady v Čechách. Hlavně pokud zamíříte do hračkářství Hugo chodí bos, kde prodávají čistě české výrobky (i ty retro!). Mají tam ale nejen různé věci na hraní, ale i ty oblečky. Sukně je značky Cuna Vlnami a tričko, které už určitě znáte (z mého dřívějšího příspěvku TADY) vyrobili Peeskle. Poskládaly jsme z nich s mojí princeznou letní outfit, se kterým může vyrazit rovnou na hřiště.
Jestli chcete, jak to v Hugovi vypadá, koukněte třeba na můj VLOG nebo se tam rovnou běžte podívat na vlastní oči, sídlí v Řeznické v Praze kousek od Karlova náměstí (ale nakoupit tam můžete i online 😉 ).
Kde pořídit podobné kousky:
- Tričko Peeskle
- Sukně Cuna Vlnami
- Converse dětské tenisky
- Dětská džínová bunda
Co vy a české značky? Chtěli byste tyto dětské outfity častěji?
Iri -
Sáře to moc sluší! A to video je super.) Jen se musím víc narovnat:))
Veronika Vaculíková -
Ta sukýnka je super! 😉
Lenka Ď. -
Tá je rozkošná! 🙂 Veľmi jej to pristane! 🙂
Martina -
Divoška bude na hřišti za hvědu, vypadá naprosto senzačně!
Muffina -
To je krásny názov „Hugo chodí bos“… budem sa tam musieť čoskoro zastaviť…
Inak štýlová kombinácia = kocky + denim X:-)
Musela som hlboko zaloviť v pamäti či okrem certifikovaných topániek sme mali niečo z domáceho trhu… ale máme, ručne maľované šaty s Adelaide a „podsrávačky“ z Baby Olé
http://www.detskemodnemolo.blogspot.com