Pro děti» Mikiny a dečky co pískají, to je Peeskle (a moje holky je zbožňují!) - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Pro děti» Mikiny a dečky co pískají, to je Peeskle (a moje holky je zbožňují!)

Když jsem vymýšlela nadpis tohoto článku ještě mě napadlo: „Peeskle píská a Stela výská“, což vlastně sedí 🙂 Peeskle je česká značka triček, mikin a deček pro děti, které jsou vyrobené ze 100% bavlny a hlavně vesele pískají. Každý z těchto kousků má pod originálním obrázkem z rukou designéra z Loewe Moewe pískátko, kterým na sebe mohou mrňata strhnout pozornost (asi všechny mámy víte, jak děti milují hluk a cokoliv vyluzujícího pár decibelů).

A takovouhle radost dokáží vyčarovat 🙂

peeskle_1

Koncem minulého roku tato značka přišla s novou kolekcí, která je vážně povedená. Na tričkách můžete najít třeba motivy víly, jednorožce, letadla nebo i yettiho. Jejich starou kolekci vlastně už také znáte, jestli si vzpomínáte na můj příspěvek s tipy na dárky pro tříleťáky, naše divoška se už kamarádila s jejich tričkem v punkovém duchu s lebkou.

peeskle_3

Teď ji hřeje nová mikina a tričko s vílou, které má z boku i šikovné kapsičky. A Stela? Ta řádí na dečce s velrybou, která se dá využít mnoha způsoby – jako přebalovací podložky, stínítko na kočárku nebo na hraní. Já ji dávám pod Stelu, když jsme třeba někde na návštěvě, ona se zabaví boucháním do pískací rybky, a nebo jejím ožužláváním. Naštěstí je látka testovaná na nezávadnost pro děti do 3 let, takže ji s klidným svědomím nechám, ať si na ni pochutná.

peeskle_2

Shrnuto, jestli svým dětem chcete udělat radost, nebo hledáte originální dárek pro nějaké malé rebely (i nemluvňata), myslím, že s Peeskletem nešlápnete vedle 😉

A mám pro vás i dobrou zprávu. Možná se o tato pískací trička dočkáte i soutěže. Chtěli byste? Líbí se vám?

Více o značce a konkrétních výrobcích najdete TADY.

(3) Komentářů

    • Krysty, díky 🙂 No určitá podoba tam je, ale v pár detailech se liší, sama jsem zvědavá, jak bude Stelinka vypadat, až se vytáhne 🙂

  1. Pingback: Soutěž» Vyhrajte pískací mikinu Peeskle s Yettim! | Mámou stylově

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial