Zjednodušte si život/ OUTFIT - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Zjednodušte si život/ OUTFIT

Život vlastně nemusí být zas tak komplikovaný, jen mi si ho někdy takový děláme. Zaděláváme si na různá dramata a vyžíváme se v různých spletitých situacích, moc je analyzujeme a pitváme. a přitom někdy stačí se zastavit, vše přijmout a říct si: Vše je přesně tak, jak má být. Já si velká dramata a eskapády v životě užila až až. A jsem vlastně ráda, naučila mě spousta věcí, spadla jsem na dno, poznala nouzi, neštěstí, trápení a neměla jsem daleko k tomu se vším skončit. Bylo to v době, kdy jsem ale spoustu věcí ještě nepochopila.

Musela jsem se je naučit. Vstřebat, proč se mi plno věcí „děje“ a pochopit, že vše má příčinu. Protože když si neprojdeme složitými a těžkými situacemi, nemůžeme dostat zásadní životní lekce a vyspět. Trvalo mi to asi 35 let. Každý máme svoji předurčenou cestu a někdo se narodí už plný optimismu a s ničím se nemaže. Někdo se stále trápí, dokud nepochopí. A já jsem moc vděčná, že jsem si konečně začala dávat dohromady 1 + 1. Na pádech jsem začala vidět to pozitivní a na nezdarech jen ponaučení. Život beru s mnohem větší lehkostí a nadhledem. Vidím širší souvislosti. Nežijeme si tu totiž jen tak sami pro sebe, ale pro to, abychom fungovali s ostatními. Ať už se k nám chovají jakkoliv, je to pro nás vždy lekce. Necháme si to líbit, nebo ne. A vždy máme volbu. Volbu jít za tím, co nás dělá šťastné a po čem touží naše duše. Když se budeme řídit tímto jednoduchým pravidlem, otevřou se možnosti a výzvy budeme brát jako hru. Jako přínos. Nic pro nás nebude překážka a zjistíme, že komplikace jsou jen v naší hlavě.

Život si tedy takto maximálně zjednodušuji. Co nechci dělat, nedělám. Po čem toužím, za tím si jdu. A zjednodušuji si i šatník. Znáte mě, raději méně kvalitních věcí, než horu šuntů. Takže i když se vám tento outfit může zdát obyčejný, je to přesně teď můj šálek kávy. Hedvábná košile, padnoucí džíny a klasický trenčkot. To pak stačí okořenit výrazným náušnicemi, zajímavými brýlemi nebo rtěnkou. Proč to zbytečně komplikovat 🙂

Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:

(2) Komentářů

  1. Michaela Spolidoro - Odpovědět

    Moc pěkné, sluší Ti to moc Alice, jen boty nejsou můj šálek čaje, ale Tobě sluší.
    Zdraví Míša

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial