Proč se neohlížím zpět / OUTFIT - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Proč se neohlížím zpět / OUTFIT

Tady ty outfitové příspěvky pro vás chystám moc ráda. Spojují moji vášeň pro módu, ale zároveň jsou jakýmsi mým sebevyjádřením. Ne jen tím vnějším, že šaty dělají člověka, ale taky tím, co prožívám uvnitř. A právě to reflektuje dnešní téma článku. Neohlížím se zpět. Čím jsem starší, uvědomuji si, jak ten čas letí, je drahocenný a proto se snažím co nejvíce žít TADY a TEĎ. Lehce se dívám i dopředu, plánuji si, co budu dělat následující dny, čeho chci v životě dosáhnout, co a koho chci vedle sebe mít. To mi pomáhá, abych šla kupředu a neplácala se v životě jen tak. Ale stejně vím, že život to kolikrát zařídí po svém. A často se dějí takové věci, že je těžko ovlivníme a nejlepší řešením je, je přijmout a jít dál. Proto mi plácání v minulosti přijde jako velká ztráta času.

A proč o tom píšu? V současné době to má pro mě velký význam, brzy vám prozrdím proč. A možná toto uvědomění pomůže někomu z vás, kdo stále přemýšlí, že něco někdy udělal špatně, nebo mu někdo blížil. Stalo se to, ale jaký bude zítřek, nebo i další hodina je jen na vás. A na zbytečné trápení mi přijde prostě málo času. Takže vykročte vpřed a udělejte věci jinak. S lepším pocitem pro vás. Krásný víkend ♥

Pořiďte si podobné věci z outfitu:

(4) Komentářů

  1. Přesně tak, „plácání“ se v minulosti mi přijde k ničemu. Nemám ráda úvahy typu: co by, kdyby…už se to stalo a člověk to nezmění a svých minulých činů zpětně nelituji, vždy to mělo svůj důvod a někam mě to dovedlo.

  2. mozem len suhlasit. to je sposob ako zmenit minulost – nie, co sa stalo, ale ako sa k tomu postavim. pacia sa mi taketo tvoje prispevky, aspon to nie je vsetko len take “povrchne” o handrach a kozmetike. a tento outfit je velmi napadity, na tebe to vyzera skvele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial