Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Kam s dětmi v Praze: Králík v rádiu  

Než jsem se dostala k psaní tohoto článku, chvíli jsem přemýšlela, jestli to má vůbec cenu – kavárna a restaurace Králík v rádiu mi totiž přišla natolik “profláknutá”, že jsem se domnívala, že ji určitě všichni znají. A ejhle, během posledních několika dní jsem se přesvědčila, že to tak není. Nevědět o Králíkovi by byla škoda, takže tady je můj další tip, kam můžete zajít i s dětmi.

Králík v rádiu je rodinná kavárna a restaurace v Karlíně (kam přesídlila z Vršovic). A zatímco předchozí kavárny, které jsem vám doporučovala, byly buď “trochu i pro děti” nebo naopak hodně pro děti, ale třeba se tam nedalo dobře najíst… tak Králík má úplně všechno! Od výborné kuchyně až po skvělé zázemí pro děti – venku i vevnitř.

Jídelní lístek se obměňuje každý den – aktuální menu můžete vždy nalézt i na webu. Navíc si můžete dát i něco sladkého třeba ke kávě. A jídlo je nejen výborné, ale také skvěle vypadá. Určitě nebudu přehánět, když napíši, že mít Králíka blízko, tak tam ráda zajdu na jídlo i bez Huga (část Králíka funguje jako klasická restaurace, ale taky naopak si jídlo můžete vzít i do herny).

Dětem je k dispozici jedna hernička se spoustou hraček, přičemž po celou dobu je  zde přítomná i chůva, která se vašemu dítěti věnuje a pohlídá ho – ve skupině několika dětí, když jí dáte najevo, že o tuto službu stojíte. Kromě toho mají chůvy vždy připravené i různé aktivity (spíše pro větší děti, cca od tří do šesti let), které se pravidelně obměňují (rozpis si také můžete prohlédnout na webu). V létě je také přístupná i veranda, kde je malé pískoviště, bazének, a mini králíkárna.

Další službou kavárny je třeba možnost uspořádat dětem narozeninovou párty v salonku, který tu mají, nebo je dát do herničky na hlídání a odejít pryč z kavárny si cokoliv vyřídit. Vstup do herničky je zpoplatněn, ale za více dětí (nebo pokud si zařídíte permanentku) máte slevu. Ceník jednotlivých služeb je k dispozici také na stránkách Králíka.

Jedinými “nevýhodami” tady mohou být dvě věci: někdy je v Králíkovi tak narváno, že máte pocit, že děti padají i ze stropu 🙂 A taky, že pokud se chcete s dětmi najíst a pár hodin tu pobýt, nevyjde vás to úplně levně. Upřímně – na každý den to (alespoň pro nás) není, ale pokud chcete občas sobě nebo dětem dopřát, je Králík určitě dobrá volba!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial