Přípravy na podzim/ Outfit - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale vím, že letní dny jsou pomalu ale jistě sečteny a měla bych se na ten sychravý podzim připravovat. Domů si už kupuji vonné svíčky, které mi to šero vždycky nádherně zpříjemní, začínám přemýšlet nad podzimní výzdobou bytu a už mám i dýni na polévku. A taky už přemýšlím, co v těch chladnějších dnech budu nosit. Velkým hitem nadcházející sezóny budou bez debat kostkovaná sáčka. Tak jsem si jedno pořádně teplé (vlněné!) a hlavně perfektně střižené pořídila. Ano, vyhrálo to z Pietro Filipi*.

Sice je na něj pořád teplo, ale třeba ráno takto k sukni není vůbec špatné. Tato kontrastní kombinace džínové mini sukně-vlněné sako se mi děsně líbí a snad vám taky 🙂  Jako přípravu na podzim jsem si k tomuto outfitu vzala i kotníčkové boty s přezkami, které mám už z loňska. Takto bych vlastně klidně celý podzim ráda chodila, ale obávám se, že by se to neobešlo bez nachlazení. Tak jsem zvědavá, jak dlouho mi ty odhalené nohy ještě dlouho vydrží.

Co vy, jste podzimní a už tomu přizpůsobujete oblečení? Nebo si stále ještě užíváte to letní?

sako Pietro Filipi

Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:

1 komentář

  1. Zrovna dnes už je u nás děsná kosa a prší, zvlášť ráno, když vedu dítko do školky, takže letní oblečení už definitivně schovávám a rychle pokupuji vše teplé, z čeho vyrostli, pak snad přijde řada i na můj podzimní šatník:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial