Outfit: Dovolená… raz, dva, tři, TEĎ! - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Outfit: Dovolená… raz, dva, tři, TEĎ!

Teď by se mi fakt líbilo být Arabelou a jen otočením kouzelného prstenu se teleportovat na dovolenou. Poslední dny jí doslova žiju. Sice paradoxně zatím žádnou potvrzenou nemáme, ale stačí mi, když si ji představuji… ticho, čerstvý vzduch, šumění moře, slunce, nicnedělání, knihy, kafíčka, aperoly a holky pobíhající kolem a zabrané ve stavění pískových hradů, nebo ponořené pod vodou. Realita je ale zatím taková, že jsem kvůli různým deadlinům a přípravě tohoto workshopu už několik dní nalepená na počítač a stále něco řeším.

Minulý týden jsme si ale aspoň s mužem na pár hodin sedli a vyhlídli si pár lokalit, kam bychom chtěli jet, teď jen porovnat nabídky a dovolenou zarezervovat. Toto léto si chci užít, ještě než vypuknou všechny ty povinnosti spojené se Sárinčiným nástupem do školy. Takže teď ještě zatínám zuby na ten pracovní marast, který mám před sebou a pak hurá výdech a odjezd… Zatím máme představu nějakého road tripu, nebo alespoň menšího cestování autem. To mě nabíjí nejvíc – poznávat nová místa.

A proč o tom píšu u tohoto outfitu? No mrkněte na něj sami. Nepřijde vám jako z nějaké dovolené v Řecku? Takhle já si dělám dovolené tady v Praze, alespoň si je evokuji tím oblečením a třeba návštěvou kadeřníka, kde jsem předtím (JEN TAK!) seděla dvě hodiny. To je pro mě totiž vlastně taky dovolená :-))

Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:

1 komentář

  1. TAk z těch fotek vyloženě dýchá moře:) Hned bych někam jela, tak snad nám to v létě vyjde..sedět denně v kanceláři taky není uplná výhra:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial