Jak si představuji ideální Den matek a jaké dárky by mě potěšily - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Jak si představuji ideální Den matek a jaké dárky by mě potěšily

Už příští týden (13.5.) tu máme náš svátek, svátek maminek. Myslím, že si ho zasloužíme slavit. A jak bych si ho přála prožít já? Vlastně mi stačí málo. Nejraději bych se celý den válela v posteli s holčičkama a jen je pusinkovala. Kdyby ten den nezlobily, nic nerozbily a nervaly se, byl by to fakt svátek. Což se asi na 200% nestane. Muž by nám uvařil a vlastně bych nemusela řešit žádné domácí povinnosti (snad si to čte 🙂 ). Prostě bych ten den byla jen máma, ne hospodyně. Když nad tím tak přemýšlím, tak takový den, kdy bych byla oddaná jen dětem a neprala bych u toho, nepřipalovaly se mi zároveň vajíčka na pánvi a nelítala pak po bytě se smetáčkem, jsem nezažila ani nepamatuji. Možná naposledy v Thajsku, kde jsme jedli na ulici a nemusela jsem se starat ani o úklid. Ale co si udělat takové Thajsko v Praze a chovat se, jako bych byla na dovolené? Za pokus to stojí 🙂

Mámy, zkuste to doma taky nadhodit, že si dáváte padla a starost o domácnost výjimečně může převzít váš manžel, určitě to zvládne. Čím jsem starší, už si celkově nechci hrát na hrdinku, že vše udělám. V rodině je nás víc.

A jestli tento článek čte i nějaký muž, vězte, že nás ženy za každých okolností potěší i malé dárečky. Třeba moje holky ani neví, že nějak svátek maminek existuje (dobře, Sárinka už z minulých let ví, ale stejně se v kalendáři nevyzná) a vždy, když u nás někdo něco slaví, tajně se s holkama domluvíme, že pro toho druhého něco nakreslí. Děti to udělají moc rády! Je to taková maličkost, nakreslí to od srdce a zahřeje to nejvíc. A co nám maminkám udělá taky radost? Květiny (třeba z Aranžerie), dobrý oběd, snídaně do postele, masáž, nebo nějaká ta materiální drobnost.

Stále jsou v prodeji třeba tato trička, která jsem navrhla právě speciálně ke Dni matek. (Už je jich jen pár kousků!).

Trička mi prodává e-shop Made for moms a tam taky najdete úžasné dárky pro maminky (jak z názvu vyplývá) – třeba dárkové krabičky s kosmetikou nebo stříbrný náramek.

Čerstvá kosmetika Lush každoročně přichází se speciální kolekcí koupelových pěn, mýdel i balistiků ke Dni matek. 

Určitě je toho více, níže ještě můžete kliknout na další TIPY NA DÁRKY PRO MAMINKY. 

Jak byste svůj vysněný Den maminek prožily vy?

(3) Komentářů

  1. veronika křížová - Odpovědět

    Ali v tom s tebou souhlasím jen se válet a nic nemuset 🙂 to by byla paráda jeeee 🙂 jen ta představa tak snad je to mě i tobě splní 🙂 ale u nás to asi nevyjde 🙁

  2. V amerike to velmi oslavuju a to sa mi paci – idu na rodinny piknik ci obed, maminky dostanu darceky a je z toho krasny den. U nas zial taka tradicia velmi nie je, malo sa nam mamam prejavuje vdaka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial