Outfit: Jak zařadit barvy do šatníku

Jak víte, tak jsem s barvami ve svém šatníku opatrná. Protože když si něco pořizuji, přemýšlím, jak to nakombinuji a zda-li to unosím. A přeci jen ty neutrální tóny se lépe míchají. Jenže mohou být i tak trochu nuda. Takže se snažím občas zaexperimentovat a vpustit do svého šatníku i nějakou tu živější barvičku – hlavně na doplňcích. Vlastně stačí zaměnit černé boty za červené a outfit vypadá hned jinak. To stejné s kabelkou. Když mám celý look moc „přízemní“, vytáhnu k němu oranžovou kabelku a ihned ho rozzáří. Pro mě je to taková zlatá střední cesta. Nemusím zdlouhavě přemýšlet, jak se k sobě jednotlivé barvy hodí, prostě to jednou výraznější vypíchnu. Ale v hloubi duše bych stejně chtěla být trochu víc odvážnější jako třeba nějaké skandinávské blogerky (třeba Polliani), nebo můj fashion objev Lucie Kratochvílová. Nad jejich kombinacemi žasnu a tleskám, jak všechny ty barvy i vzory krásně nakombinují a vypadají zároveň tak dobře a přirozeně.
Co vy a barvy v šatníku? Experimentujete s nimi, nebo se držíte při zemi?
Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:
- Černý kožich
- Černý kožíšek
- Černý kabátek
- Bílé slim džíny
- Černo-bílý dámský svetr s příměsí vlny Broadway Neta*
- Červené lakované boty na podpatku
- Červené lakované kotníčkové boty
- Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě
Jana -
Přiznám se, že se barev a vzorů celkem bojím, takže se to snažím dohnat barvami v líčení (rty, nehty) a šperky, barevnými kabelkami a teniskami. Jedině v létě jsem schopná se trochu víc odvázat:-)
Katarina -
Dobry den p. Alica,
ako vzdy, vyzerate sviezo a mladistvo a pravdaze upravene. Cervene topanky su super k bielym nohaviciam. Priznam sa, ze v mojom satniku sa najde veeeeela ciernej farby a niekedy si ani neuvedomim, ze som cela v ciernom:) Aspon vlasy mam do svetlo-hneda:) Ale chystam sa s tym nieco robit, prichadza jar, treba zmenu, takze tesim sa na kombinovanie farieb. Dakujem za inspiraciu ci uz v obliekani, alebo vareni, alebo kozmetike, alebo len tak:):)
veronika křížová -
Ali moc hezký outfit 🙂 s barvami neexperimentuji 🙁 musím se přiznat že jsem v tomhle srab 😀
Sara -
Ahoj mam podobne boticky?
Me se tu v zahranici moc libi,ze jsou zde zeny(i muzi)vice odvaznejsi a free a ze celkove je zde moda(i kosmetika)o hodne dopredu,a predevsim,ze se lide neresi a nekritizuji a nekoukaji na druhe,je to uzasny pocit,ktery bohuzel nemam jeste stale pri navsteve Cr??Bohuzel ani ne u mladych lecen,velka skoda.
Ja barvy miluji,pritom to neznamema chodit jako papousek,jak rikas je to o umeni mnohdy staci vpustit jeden vyraznejsi akcent..Ci staci zajimavy satek..hodinky…sperk..klobouk…Ja jsem o mnoho starsi?,clovek se to i nauci vic a vic,co mu sedi,a tesi mne,ze mam pozitivni ohlasy i od okoli?(lide jsou tu i zdilelnejsi a umeji nahlas i pochvalit)
Tve kombinovani se mi vzdy moc libi,myslim si,ze jsi i odvaznejsi nez jine zeny(coz za mne palec nahoru?)v tomto outfitu me kapinku rusi tento svetrik(ktery jinak je pekny)?
Sara -
A nejak mi vypadlo,ze mam velice rada napr.i fran.styl,a smrnc(a zrovinka dneska ho mam i na sobe?)
Cylistka -
Tak za mě tedy určitě barvy. Místo černé nosím maximálně tmavě modrou, ale jinak raději rozhodně odstíny červené, zelené, modré a klidně i vzory.
Elena -
Já se držím spíš při zemi a spíš zakomponuju jen jednu barvu, tak jako ty na fotce.
Simple living: Ideální ranní rutina
memehillstudio -
Alizia, thanks a lot for the post.Really thank you! Much obliged.