Oblečení z organické bavlny, které si vaše děti zamilují (a vy taky) - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Oblečení z organické bavlny, které si vaše děti zamilují (a vy taky)

U věcí pro děti mám ráda nápad, jednoduchost, funkčnostnechci, aby pro ně byly škodlivé. A taky by samozřejmě neměly moc stát, abychom si je my mámy mohly dovolit. Toto všechno se skvěle podařilo spojit mamince Liliji, která rozjela značku Orbasics. Trošičku z jejího názvu jde vydedukovat, že se bude jednat o něco ORganického a BASIC. Ano, vyrábí základní dětské oblečení z bio bavlny. Pustila se do plnění svého snu a já ji tleskám. Muselo jí to stát hodně odhodlání, odvahy a riskování. Z jejího nadšení a touhy vytvořila pro děti užitečné oblečení, které není pro naše děti škodlivé a je ohleduplné k přírodě (proto právě organická bavlna). A navíc slušivé a snadno kombinovatelné.

A tak jsem si řekla, že ji podpořím. (Přeci jen na začátku nemá dostatek financí, aby pokryla všechny náklady s výrobou.) Přijde mi rovnou krásný kousek pro holky a ona bude moci realizovat svůj sen. A naše děti budou mít možnost se oblékat do všech těch triček a tepláků, které navrhla. Přidáte se?

Jestli ano, určitě vaše děti budou mít z nadčasového kousku radost (i bez pohádkových postaviček) a hlavně jim myslím vydrží do roztrhání. Kvalita by měla být zaručena.

Jestli váháte, tady máte o její značce Orbasics pár faktů.

  • vyrábí se v Evropě (kde se lépe kontroluje materiál i lidská síla, nemusíte se bát, že oblečení šijí jiné děti někde v Asii)
  • je ze 100% organické bavlny (takže oblečení neobsahuje žádné stopy škodlivých chemikálií a pesticidů, které naleznete v běžně dostupném textilu)
  • k dispozici je v 7 unisex barvách, které se jednoduše kombinují
  • trička i tepláky potřebuje každé dítě

Jestli vás tento projekt, nebo spíš oblečení, zaujalo, mrkněte ještě na TYTO STRÁNKY, kde se o něm dozvíte mnohem mnohem víc. I třeba kolik stojí a proč (opravdu mě ceny mile překvapily). Na pravé straně si pak už jen vyberete, jaký kousek oblečení si chcete objednat (nebo jednoduše zmáčkněte tlačítko BACK THIS PROJECT). Za podporu tohoto projektu vám přijde tílko, tričko, tepláky, legíny, nebo rovnou celý mix oblečení.

A já mamince Liliji držím pěsti, ať se jí podaří značku rozjet a mohou naše děti nosit toho organického oblečení jednoduše víc.

Líbí se vám tato značka? Kupujete pro děti věci z organické bavlny, nebo na to nehledíte?

(3) Komentářů

  1. Když byla moje dcerka menší kupovali jsme hodně bodýčka, teď už to trochu flákáme. Sem tam něco koupím, ale není toho mnoho :(.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial