Outfit: Zima zábavně… Za medvěda, Emu nebo pekaře? - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Outfit: Zima zábavně… Za medvěda, Emu nebo pekaře?

Promiňte, ale já si z toho zimního oblečení už musím dělat srandu. Protože v poslední době chodím jen za medvěda, chodící spacák, pštrosa Emu nebo pekařku (viz tato čepice). Mým kritériem je nezmrznout, nenosit stále to stejné a ani ne nudné. Vždycky se snažím, abych se v oblečení cítila dobře a aby bylo i něčím zajímavé. A je jedno, že jsem si jen odskočila z domácího lazaretu k zubaři (a po cestě se potkala s Karol, se kterou jsme fotky pořídily). Takže místo obligátních džínů jsem navlékla koženkové kalhoty a místo kabátu kožich (alá Emu). A završila to pekařskou čepicí a vojenskými botami. Já tu módu prostě beru jako odreagování od všedního světa a toto zdánlivě nelogické mixování stylů mě strašně moc baví. Ale dohromady to myslím nevypadá tak zle, co říkáte? 🙂

Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:

(7) Komentářů

  1. Ten kožich bych vyměnila za nějaký delší kabát,nějak mi k tomu nejde stylově ani barevně.Ale jinak fajn! Čepice ti slusi.Ze ještě nepřichází jaro mě dost deptá.

  2. Odvážné ale sluší ti to,koženkové kalhoty mám taky a jsem překvapená jak se hodí ke všemu možnému i nemožnému ?rolák má přesně mou oblíbenou barvu (jsem podzimní typ a tyhle“vyblité“barvy mi sluší )jen ta fialová je u mě až na posledním místě.Pěkný den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial