Jak jsem si dávala šneky a holky přitom skotačily na hřišti (aneb tip na restauraci pro děti) - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Jak jsem si dávala šneky a holky přitom skotačily na hřišti (aneb tip na restauraci pro děti)

Konečně tu máme pátek a pokud byste o víkendu chtěli vyrazit na něco dobrého a chcete, aby se tam zároveň zabavily i děti, mám pro vás tip na jednu restauraci, kde jsme byli celá rodina v sobotu. Řeč je o restauraci Pod Zámkem v Průhonicích, kde jsem vlastně už jednou byla, natáčel se tam grilovací díl s Pavlem Cejnarem CHUTNÁ TO, kam jsem byla také přizvaná. Pamatuji si jaká tehdy panovala šílená zima, že jsme všichni objímali gril, abychom se zahřáli. A také mi utkvělo v paměti dětské hřišťátko. Říkala jsem si, že se tam někdy musíme vypravit i s holkama.

pod zamkem_11IMG_9242

Což se teď stalo a počasí nám přálo o poznání více. V sobotu bylo fakt krásně a já byla ráda, že konečně všichni pohromadě někam takto vyrazíme. Jestli sledujete moje vlogy, tak víte, že jsem měla pryč muže a holčičky byly i chvilku u babičky, tak jsme si chtěli užít, že jsme zase všichni spolu. V restauraci vládl klid, nebylo tam moc rušno a my seděli na terásce s výhledem na hřiště, které bylo pod námi, a mohli jsme sledovat holky, jak tam řádí. Prostě značka ideál. Oběd tak proběhl relativně v klidu a nemuseli jsme holkám dělat celou dobu zábavu.

pod zamkem_1 pod zamkem_2

Co se týče jídla, objednali jsme si jako předkrm tartare z avokáda (protože avokádo fakt miluju) a musím pochválit, jak bylo opravdu perfektně dochucené. Já jsem také neodolala šnekům na másle, měla jsem je před tím jen párkrát a vždy mi moc chutnali. Nejinak to bylo i tady a určitě doporučuji je vyzkoušet. Jako hlavní chod jsem si pak dala grilovaného candáta s grilovanou zeleninou a můj muž telecí steak. Holčičkám jsme rozdělily tagliatelle se smetanou a kuřecím masem a dlabaly je jedna báseň. V menu tedy nejsou vyloženě dětská jídla, ale dá se tam vybrat pár pokrmů vhodných pro děti. Třeba jsem tam viděla i šišky s mákem.

pod zamkem_3 pod zamkem_4 pod zamkem_5 pod zamkem_6

Jelikož holky byly dobře zabavené a dokonce objevily i vniřní koutek s domečkem, stihla jsem dát ještě kafe a dezert. No řeknu vám, že jsem funěla ještě večer, ale byla jsem nesmírně spokojená. Moc jsem si pochutnala a holčičky se vyblbly. Náš výlet do Průhonic jsme chtěli ještě zakončit v zámecké zahradě, ale děvčata moc na procházku naladěná nebyla. Příště to asi přehodíme a půjdeme nejdříve do parku a pak na něco dobrého sem do restaurace, ráda se sem zase někdy vrátím.

pod zamkem_7 pod zamkem_12

Znáte tuto restauraci? Prý je vhodná i na svatby, což je u nás stále otevřené téma, takže si ji píšu i na tento pomyslný seznam 🙂

R

(5) Komentářů

  1. To vypadá moc pěkně, takové restaurace, kde se děti zabaví a člověk na ně ideálně ještě vidí, jsou nejlepší.

  2. Ja jsem v Průhonicích pár let žila. Mohu ještě doporučit restauraci „Hlinenou Baštu“ každopádně tyhle restaurace rozhodně nejsou pro lidi, kteří nemají na rozhazování peněz. Dá se kvalitně, chutne a levneji najíst i jinde. 😉 Za menu pro 2 jsme tam s mužem nechali skoro 2000Kc. Což je dobré zmínit, že nepatří k nejlevnějším asi jako žádná v Průhonicích 🙂

    • Děkuji za doporučení 🙂 Určitě se dá jinde najíst o krapátek levněji, ale kombinace dobrý koutek a skvělé jídlo se těžko hledá. A tady mi ty ceny tedy nepřijdou zas tak hrozné, hlavní chod se tam dá pořídit od cca 200 Kč, což jsou prostě běžné pražské ceny. A neříkám, že tam chodíme každý den, ale píšu o našem speciálním víkendovém obědě.

  3. Tak na to, aby tam člověk chodil každý den, opravdu jen tak někdo nemá. To je logické ze to není na denní stravování 🙂 Ale některé by mohly vyšší ceny zklamat. Upozornila jsem na vyšší ceny, aby o tom ostatní které by se tam na Tvé doporučení chystaly věděly, a nebyli nepříjemně překvapeni.:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial