Jak nejlépe oslavit Den dětí? S bublinami! - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Jak nejlépe oslavit Den dětí? S bublinami!

Řekněte mi, které dítě nemiluje bubliny. Já jsem doma měla vždy svůj oblíbený bublifuk (který jsem ještě naplňovala jarovou vodou) a moje holčičky jich mají hned několik. Nikdy se jim neomrzí (když ho hned po pár sekundách nerozlijí, že Stelinko? 🙂 ) a vznášející se průzračná kolečka vždy zabodují. A protože je dnes Den dětí, připravila jsem tento článek asi o nejlepším dětském dárku: bublifuku a dalších pomůckách asi na ty největší bubliny, o jakých se kdy každému prtěti snilo (přiznám se, že i mě učarovaly).

megabublina_3

S holčičkami jsme nedávno vyrazily ven a testovaly megabubliny. Přišla nám sada několika šňůrek, já jsem na ně nejdříve koukala jako z jara a nebyla si jistá, jestli z toho vůbec něco bude (s mou šikovností). K tomu kanystr s bublinovou šťávou a já ještě doma vyštrachala misku, do které jsme tu kouzelnou vodu na bubliny nalily. Šňůrky (vlastně takové tyčky s provázky ve tvaru různých oček) jsem přenechala holkám, že si jen nachystám foťák. Než jsem se nedála, lítaly už kolem mě bubliny, jaké vídáte běžně Na Příkopech od bublináře snažícího se touto show vybrat nějaké drobné od kolemjdoucích. Holčičkám jsem ani nic nemusela vysvětlovat a ukazovat, přišly si na to samy. Vtipné bylo, že sáhly hned po největším provázku a Sárinka ho přejmenovala na „špagety“. Při jeho namáčení v bublinové vodě pak předváděla, jak se vaří tyto těstoviny a pak z nich vytvořila obr bublinu. Já jsem to také vyzkoušela a snad jednodušší to být nemohlo. Špagátky se jen namočily, rozeběhla jsem se a ejhle, megabubliny! (Viděli jste to i v tomto vlogu.)

megabublina_5megabublina

S holkama jsme s nimi řádily minimálně hodinu. To jejich nadšení a radost! Já i ocenila, že se celkem unavily, protože se u toho hodně naběhaly, třeba když je chytaly a práskaly. Další den jsme daly repete a dnes na Den dětí samozřejmě bubliny také nebudou chybět. Od bublinkové vodičky jsme byly malinko mokré (Stelinka se s ní trošku rozcákala), ale naštěstí vůbec nezanechává fleky na oblečení. Holky jsem na velkou bublinovou show moc neparádila, takže na jejich outfity moc nekoukejte, Stelinka si před tím ušpinila ponožky, tak jsem jí dávala jiné a holt moc neladí. Kdo by to ale na hraní na louce řešil, že? My rozhodně ne. Hlavní pro nás byl smích a zábava, které jsme si užily fakt hodně.

megabublina_6

Jestli své děti takké chcete potěšit a překvapit je těmito maxi bublinami, určitě jim uděláte radost. Objednávají se na těchto stránkách: http://www.megabublina.cz/.  Já je můžu jedině doporučit a už vím, jak budeme trávit volné chvíle o prázdninách 🙂

megabublina_7megabublina_4megabublina_1

P

(3) Komentářů

  1. To je super zabava,Ali?
    Ja jsem z generace,ze kdo nemel bublifuk,tak nebyl In a veta pri sobotnim nakupu mamii kup mi bublifuuuuk,byla vzdy??a pak se taky doplnoval Jarem,to uz nebylo moc ono,ale vetsinou se koupil novy,stalo to par haleru?A tohle jsou teda megabubliny.Byli jsme tady na vystoupeni brita,ktery delal tyhle mega buliny,byl v tom vicenasobny mistr,a udelal bublinu i okolo celeho salu-skoro?

  2. Moc děkuji za typ Alice 🙂 objednala jsem synovi šňůrky na tvoření bublin tak jsem zvědavá na jeho reakci 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial