Jaký vybrat odšťavňovač? Recenze šnekového i odstředivého… - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Jaký vybrat odšťavňovač? Recenze šnekového i odstředivého…

V horkých letních dnech mám většinou chuť na něco svěžího, ovocného a ideálně i zdravého. Čerstvé ovocné šťávy mi z této kombinace vychází nejlépe a moc ráda si je pravidelně dopřávám (i mým holčičkám). Nejen, že osvěží, ale dodají tělu bleskově spoustu vitamínů, minerálů i vlákniny. K jejich výrobě je ale potřeba odšťavňovač, nebo mít v okolí džusový bar. Ale ta první možnost je přeci jen pohodlnější a z dlouhodobého hlediska nás tak nezruinuje. Který ale vybrat? Dnes vám trochu pomůžu, protože jsem si pro vás nachystala recenzi dvou typů odšťavňovačů: šnekového a odstředivého.

odstavnovace philips_recenze

Oba dva jsou od značky Philips, která je myslím zárukou kvality. Jaký je mezi těmito odšťavňovači hlavní rozdíl a který je vhodný na výrobu hustých šťáv a který zase na ty čiré? Který je rychlejší a kterému to malinko více trvá? To všechno vám odpovím ve videu níže. Snad vám moje video s rozhodováním při koupi odšťavňovače pomůže 🙂

(2) Komentářů

  1. Jako určitě zvolit šnekový odšťavňovač. Uchovává více vitamínů a navíc odpadu je minimum. Nicméně jak u kterého. Měla jsem možnost porovnat phillips a kuvings. A jednoznačně lépe dopadl kuvings. Lépe odšťavní jablka, zbývá málo odpadu.

  2. A zvládne kuvings i listovou zeleninu? Ten můj s tím totiž vůbec nepohne…:( tak uvažuju o prodeji starého a koupě nového.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial