Outfit: Do divadla - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Outfit: Do divadla

Dnes jen v rychlosti. Sklátil mě nějaký bacil a trošku teď teplotuju, tak ať vám tady nepíšu nějaké nesmysly 🙂 Toto je outfit, ve kterém jsem s mužem po dlouhé době vyrazila do divadla. Na naše výročí mě totiž překvapil vstupenkami hned na 2 představení! Obě dvě byly do ABC divadla, na hry se Simonou Stašovou, kterou prostě zbožňuji. Co víc si přát 🙂

Tak jsem se dala trochu do gala a v rámci časových možností, které mně holky poskytly, jsem poskládala tento look.

Co vy, chodíte do divadla? Na čem jste byli naposledy?

outfit_divadlo_4outfit_divadlo_1 outfit_divadlo_3 outfit_divadlo_5 outfit_divadlo_6

Tipy na nákupy:

(12) Komentářů

  1. Naposledy jsem byla (cca před 3 roky) ve Vinohradském divadle, ale název hry už si nepamatuji. Nooo, nejvyšší čas opět vyrazit někam za kulturou. Ať jsi brzy fit ;-).

  2. Do divadla jsem chodila jako bezdětná, od té doby nic. Nikdy nezklamalo divadlo Na Jezerce, pak Divadlo Letí, moderní scéna Národního divadla. Ted se pokoukávám po dětských představeních, nějaký tip?

  3. Ahoj Ali,nooo tak to bylo tak 5 let nazpátek. Chodili jsme s manželem do Vinohradského divadla.Jilikoz jsem tam dělala zdravotnický dohled tak jsme tam byli aj 2krat do mesice.no bohužel s detma a bez hlídání to moc nejde.Jinak přeji brzke uzdravení.

  4. 1. Skvelá sukňa !
    2. s mužom chodíme pravidelne, buď divadlo alebo nejaká iná „kultúra“, tak cca podľa chuti raz do mesiaca. Buď jedna alebo druhá babka príde k nám večer, deti uloží, nakŕmi, prečíta mladšej rozprávku. A po návrate z divadla zanesie muž babku domov. Našťastie to má každá domoc cca 10 minút autom v noci. veľký výhoda !
    3. Rýchle uzdravenie !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial