Soutěž: LEGO DUPLO Můj první náklaďák - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Soutěž: LEGO DUPLO Můj první náklaďák

DUPLO muj prvni nakladak

Pěkné úterý, taky je u vás tak nachumeleno? 🙂 Jestli se vám nechce ven, pojďte si zasoutěžit pro svá mrňata o kreativní stavebnici LEGO DUPLO Můj první náklaďák. Určitě vám s dětmi zpříjemní nejedno odpoledne a ty se ještě něčemu přiučí 🙂

Konkrétně tato stavebnice totiž obsahuje 8 dvojic barevně zdobených kostek s obrázky jídla, které jsou skvělé pro paměťové hry. Děti si mohou hrát i na obchod, součástí je prodejní stánek a figurky. A samozřejmě autíčko, to určitě vzbudí pozornost, kola u malých dobrodruhů frčí 🙂

LEGO DUPLO_SOUTEZ

Jestli vás tato novinka od LEGO DUPLO zaujala, zde jsou podmínky pro zapojení do soutěže:

1. Být mou pravidelnou čtenářkou (tzn. sledovat můj blog emailem, přes Bloglovin nebo podobnou aplikaci).

2. Dát nebo už mít LIKE u mé facebookové stránky Mámou stylově – ZDE.

3. Napište mi sem dolů do komentáře, jestli si vaše děti hrají s LEGO DUPLEM a případně, která stavebnice je jejich nejoblíbenější 🙂 

4. Nezapomeňte uvést i správný email, na kterém budete v době slosování k dispozici!

Výherkyni vylosuji náhodně a její jméno vyvěsím na své FB stránce 14. 3. 2016. Soutěžit můžete do půlnoci předchozího dne. Pokud vylosovaná nebude reagovat na email s oznámením o výhře do 3 pracovních dnů, vyberu jinou majitelku výhry. 

(137) Komentářů

 1. Můj syn má lego duplo raději než klasické lego. I když mu je uz 6 vždycky vyhledá raději právě tyto kousky. Zanedlouho se mu narodí bratranec,tak by se určitě rád podělil o nové kousky aby si mohli spolu hrát.

 2. Ahoj,mame uz aspon dve 80l krabice dupla a stejne porad koukame po dalsich. Je to hodne oblibena hracka, nejstarsi dcera stavi staje pro koniky a syn ma ted asi nejradsi hasice, auticka z Cars a manzel vlacky.Nejmladsimu je zatim na duplo jeste oficialne malo,ale hraje si ve vane s lodickou.

 3. My máme jen jedno lego duplo a to lodičku a malá si s ní opravdu vyhraje. Pak máme MegaBlocks, takže taky něco jako lego duplo 🙂
  Jinak u nás jsou oblíbené stavebnice všeho druhu a malé jsem teď pokukovala po nějakém legu a už to bude spíš lego juniors 🙂
  Každopádně když už nebudeme vybírat Lego Duplo pro dceru tak máme ještě neteře a mimčo na cestě 🙂
  r.harabisova(zavinac)gmail.com

 4. Ahoj Ali, u nás stavebnice Lego jasně vedou. Protože mám holčičky, tak nejvíc je baví stavit Duplo zámek, ale věřím, že i s tímto náklaďákem by se vyhrály :-).

 5. Moji dva kluci lego duplo milují, nejraději mají vláčky a zvířátka. Kromě knížek je lego naše oblíbená společná aktivita 🙂 Přeji pěkný den, fandím Vám

 6. My zatím lego duplo nemáme, ale uvažuji o tom, Šimonek má 1 rok, už by se hodilo.
  sleduji vás všude, kde se dá.
  Hezký den

 7. Dobry den Alice, moje děti si s Duplem hraji každy den. Máme všechny sady smíchané v jedné krabici, ale dcera nejraději staví domečky pro malé Duplo holcicky a syn zase rad staví vysoké komíny a věže :). Výhra by nás faaaakt potěšila :). Mejte se moc pěkne!

 8. Já jako malá měla raději auta než nějaké panenky, myslím, že tohle by se líbilo mojí neteřince. Klidně bych si s ním hrála sama. Jako malá jsem měla jen Chevu, Lego Duplo mi přijde bezvadné.

 9. Zatím žádné lego Duplo nemame, máme obyčejné kostky dřevěné i plastové. Lego by bylo urcite super, aby se naše malá zdokonalila v jemne motorice. Jinak Vás sleduji všude, kde se dá…fb,insta, youtube a samozřejmě i zde na blogu. Mějte krásný den? E-mail: verunsin1@seznam.cz

 10. Ahojky, naše děti mají lego, ale klasické… ježíšek zjistil až po vánocích, že by bylo lepší koupit duplo, protože klasické je pro 18ti měsíční dítě na nic…:-D 🙁
  Proto bych pro ně ráda vyhrála toto.
  Rencicik@seznam.cz

 11. Ahoj, skvělá soutěž! Lego Duplo má naše mladší nechané po starší sestřičce a musím říct, že Lego jako takové je asi nesmrtelné 🙂 opravdu nejraději si hrají z kostek s Duplem a já hlavně nemusím mít strach, že by nějakou kostku spolkla. Nejraději má Moje první zoo, ale tohle by jí udělalo taky velkou radost. Ještě jednou díky za možnost soutěžit a přeji pěkný den 🙂

 12. u nás Duplo vede, je to jediná hračka se kterou si zahrají mé děti dohromady,protože mám holčičku i chlapečka.Bereme par kostiček i sebou když někam cestujeme.Výhra by tedy moje děti potěšila a zabavila na mnoho dalších hodin 🙂

  TA2008@atlas.cz

 13. Lenka Šlechtová - Odpovědět

  Ahoj Alice, tato stavebnice e úžasná!!! Moji oba kluci (2 a 4 roky) Lego milují. Poslední dobou vyhrává mašinka a Zoo z Dupla. Zabaví je na dlouhou dobu, podpoří motoriku, rozeznání barev, spolupráci.. no prostě super. Máme Lego v plastové zavírací krabici, takže s námi putuje na všechny dovolené a večer, když potřebujeme děti trochu zklidnit, tak vytáhneme Lego a jsou nadšené nejen naše dětičky 😉
  Měj se moc krásně!
  Lenka
  lenkaslechtova1@seznam.cz

 14. Syn lego duplo zbožňuje. Staví auta, vláčky, rakety, letadla.. vše podle své představy. Přijde ze školky a hned staví a nebo večer před spaním. Tato sada je krásná a ráda bych ji pro syna vyhrála ? Krásný den! Děkuji

 15. Pavlína Suchánková - Odpovědět

  Ahoj, máme doma Duplo farmu a růžový box a musím říct, že je to opravdu jedna z nejoblíbenějších hraček. Takže máme v plánu rozšiřovat sbírku (moc se mi líbilo Duplo, které dostala Tvoje dcerka k Vánocům – to asi taky časem koupíme)… Jinak podmínky splňuji ;-), hezký den…P.

 16. Petra Kratochvílová - Odpovědět

  Ahoj. Syn dostal ke svým prvním narozeninám první krabici lega dupla a má myslím úspěch:) sice ještě nestaví, ale miluje rozebírat postavené kostičky a samozřejmostí je také roznášení kostiček po celém bytě:) tudíž lega není nikdy dost:))
  petraa.kratochvilova@gmail.com

 17. Synovi je ještě malý, tak jsem si říkala, že na Lego má času dost. Přesto mi to o Vánocích nedalo a zakoupila jsem mu Lego Duplo vláčky a úspěch mělo obrovský – prakticky ho nedá z ruky 😀 Takže rozšířit naši sbírku o další by byl krásný dárek k jeho nadcházejícímu svátku 😉 Podmínky splňuji a přeji krásný den 🙂

 18. Můj mladší bratr si lego duplo strašně oblíbil 🙂
  Moc se těším vždy na Vaše soutěže s nadšením potom sleduji kdo vyhrál..
  Mějte se pěkně a krásný zasněžený den 🙂

 19. Mám dva prcky a lego duplo mají základní kostky a zvířátka, je to v podstatě nejoblíbenější hračka, kterou doma máme. Navíc Ježíšek přinesl vláček tak tu každý den houká 🙂

 20. Ahoj,

  touhle GA jsi se přesně trefila. Tenhle náklaďák je můj favorit jako dárek pro dceru k narozeninám. Tak třeba budu mít štěstí 🙂

  Krásný den

 21. michaela chvojkova - Odpovědět

  Dobry den,oslavili jsme prave 3.narozeniny syna,ktery rad stavi. Takze mame lego,ma rad duplo a spoustu kosticek….♡ nemluve o autickach 🙂

 22. Ahoj, zrovna nedávno jsme s manželem řešili že máme dobře uložené peníze v legu .-))
  potom u nás začíná vést ještě playmobil ale lego je lego a zabaví i tatínka.-)
  sledujeme te všude i s Emmičkou .-)
  petttrunka@seznam.cz

 23. Malej má zatím jenom osm měsíců, tak duplo zkoumá zatím jenom u staršího bratrance a sestrenky, ale už teď se mu náramně líbí a určité to bude hlavní dárek na dalších xx let ke všem narozeninam a Vánocům 🙂

 24. Moje obe deti sa hrajú s Duplom. Momentálne u nás prebieha boj o kocky. Syn má 4r a jeduje sa, keď mu naša 8mesačná búra stavby. Už sa mi podarilo aj Duplo traktor oprať, keď mi ho syn v nebadanej chvíli hodil do pračky.

 25. Ráda se zapojím do soutěže. Sleduji již delší dobu přes Bloglovin a FB jako Hana Svobodová. U nás je Duplo v tuto chvíli velmi oblíbená hračka. Poprvé naše malá princezna dostala Duplo, když jí bylo něco přes rok a půl. Byla to jen jednoduchá malá sada. Chvilku si pohrála, ale nebyl to favorit, další Duplo pak dostala k 2. narozeninám, to už věděla o co jde, měla radost, byly dny, kdy si stavěla sama, ale většinou k tomu chtěla mít asistenci. Teď na Vánoce ale dostala velkou farmu a od té doby si staví a staví. Kolikrát vydrží fakt dlouho hodná a vůbec o ní nevím, až je mi to podezřelé. 🙂 Takže postupem času k Legu dozrála a jsem za to ráda. Je to vážně bezva hračka. A už nyní máme zálusk na další. e-mail: tereza.binkova@email.cz

 26. Taky u nás velmi oblíbena hračka, naposledy si mala vybrala doktorku Plyšakovou i s autíčkem, ale vůbec by neškodilo mit další 😉
  Hezký den
  Daniela

 27. Dcera má zatím jen jedno Lego Duplo, s plovací loďkou do vany, ale nejvíc jí baví zvířátka, která může zavírat do okýnek.

 28. Pavla Zlámalová - Odpovědět

  Krásný den přeji 🙂 Moje dcera si velice oblíbila Lego Duplo a její nejoblíbenější stavebnice je farma, miluje zvířátka po mamince 🙂 Tohle lego by jí udělalo velikou adost.

 29. Zatím si syn s legem nehraje, ale jelikož se mu blíží už ten věk kdy by mohl začít, tato stavebnice DUPLO by bylo jeho první 😀

 30. Petra Sudíková - Odpovědět

  Ahoj Ali,mam dceru 3roky,lego duplo je u nas velice oblíbené,jedině s ním si dokáže vyhrát sama aníž by jsme si museli hrát s ní,naposled dostala od ježíška lego duplo kavárna

 31. Ahoj, dcerka dostala Lego Duplo v takovém modrém boxu,spolu si s tím vyhrajeme. Tato by se líbila synkovi,který má rok a kousek.
  Terezakoucka @gmail.com

 32. Krasna soutez! Lego duplo je u nas doma top neoblibenejsi hracka. Mame duplo masinky, skolni autobus, popelare, kombajn a cirkus. Nas Honzik si se vsim denne hraje a taky rad stavi z kostek.
  Odebiram mailem evis@wo.cz, na Fb Eva Strynclova

 33. Alena Hrdličková - Odpovědět

  Muj syn 13mes teď začíná duplo objevovat, hraje si s kostickama po jeho segre, nejradši má ty zviratkove, máme zoo a statek:-) a jelikož má svátek až na štědrý den a narozeniny v únoru tak bych mu řada pořídila nějaké nové i dřív:-)

 34. Ahoj u nás jsou nejoblíbenější lego duplo sady se zvířátkáma, pak máme růžovou kavárníčku, takže když přijde návšteva dostane šálek kávy 🙂 Ted jsme začali hrát lego duplo hry na androidu a tam je vláček a auto a to se nám taky líbí tak budem muset zvážit přikoupení 🙂 Takže vyhrát tuto sadu by nás moc potěšilo. eva.dozbabova@gmail.com

 35. Zuzana Besedová - Odpovědět

  Stavíme zatím jen dřevěné kostky, ale na návštěvě u kamarádky se našemu bábetku duplo velice líbilo, takže máme v plánu pořídit 🙂

 36. Denisa Brabencova - Odpovědět

  Ahoj, my jeste zadne LEGO Duplo nemame, proto se zapojuji do souteze. Verim, ze by s tim moje holcicka pohrala, slysela jsem na to sama pozitiva. 🙂
  Podmínky splněny, jsem tvoji pravidelnou ctenarkou.
  Přeji hezky den. D.Brabencova@seznam.cz

 37. Jarmila Líkařová - Odpovědět

  Lego Duplo je u nás nejoblíbenější hračka! 🙂 hlavně safari kde jsou spojená zvířátka a autíčka! 🙂

 38. Monika Havlíková - Odpovědět

  Mám rok a půl starého chlapečka, který lego duplo naprosto zbožňuje. Máme už vláček a domečky s kočičkou a pejskem a určitě by byl rád, kdyby mu do sbírky přibylo i tohle lego s kamionem. 😉

 39. U nas je Duplo najoblubenejsie lego, mame rozne stavebnice, od vlaciku cez piknik ale momentalne vedie sada autobus ?

 40. Kateřina Aulehlová - Odpovědět

  Ahoj, přesto, že máme holčičku, je u nás Lego Duplo velmi oblíbené, zejména zvířátka, lesopark je posledním přírůstkem v naší lego rodině a je velkým favoritem. Toto lego jsem ještě neviděla a jistě by bylo bezva kouskem do naší hrací sbírky.

 41. Ano, ano, lego Duplo vede stále i u téměř pětileté dcery, syna teď baví zvířátka z dupla a samozřejmě auta 🙂

 42. Zdenka Holubová - Odpovědět

  Jsem čtenářkou Vašeho blogu.Mám vnučku 1,5 .která si nejvíce hraje z legem Duplo.Moc jí to baví.

 43. U nás vede Lego Duplo Zoo (zvířátka nás baví 😉 ) + 80 základních dílů. S výhledem do budoucna by nebylo špatné rozšíření sbírky.

 44. Krystyna Kunderová - Odpovědět

  Duplo je teď u nás v kurzu. Esterka si ho vytahuje dvakrát za den. Nejvíc ji teď baví hrát si s Maminkou a miminkem, které má i kočárek (to dostala na Vánoce) a manžel ji minulý týden koupil sadu s lesníma zvířátkam, kterou tak chtěla, protože tam je srnka.
  Lega už má dost, ale tohle bych schovala pro jejího brášku.
  Můj mail: muckova.krystyna@gmail.com

 45. Lego by potesilo mojich chlapcov 🙂 pre nich je to najlepsia hracka,kedze maju 1,5 a 4,5 ,roka uz su v hrani partaci.

 46. Vše splňuji 🙂
  My na první stavebnici Lego duplo zatím čekáme,ještě jsme ji nepořídily,ale budeme to muset v brzké době napravit. Když jsme např. na návštěvě u kamarádek a jejich děti Lego mají,tak moje zlatíčko u toho sedí a staví 🙂
  LucieKrizovaaa@gmail.com

 47. Eliska Sillingova - Odpovědět

  Ahoj Ali, jako vždy krásná soutěž. Co se týče lega, Stelinka dostala na Vánoce taky duplo, Lesní zvířátka. Jelikož miluje zvířátka, tak tohle byla ideální volba. Neustále krmíme srnku a prasátko a stavíme jim domeček, sice už nám nějaká kostička chybí , ale i tak je to vcelku rozumná zábava.

 48. Renata Pavliňákova - Odpovědět

  Dobry den,mam dve holcicky,ktere miluji Lego Duplo. Mame Duplo domecek,hasice a nemocnici a potom ruzne male sady. Postavene mame vzdy dva domecky,kde muzou parkovat hasici i sanitka a holky si hraji na bydleni a zoo ?. Lego je proste naporad ?

 49. Ahoj 🙂
  já teda děti nemám, ale ráda bych vyhrála pro mého malého švagříčka, kterému jsou 3 roky 🙂
  má velmi rád vláčky a samozřejmě i autíčko 🙂 nejraději však staví koleje a jezdí po nich vláčky 🙂
  kali.petra@seznam.cz

 50. Ahojky, můj dvouletý syn miluje lego duplo 🙂 nejradši stavíme koleje s vláčkem a k němu pak městečko, jehož obyvatele včetně zvířat vozíme vláčkem 🙂

 51. Palátová Marie - Odpovědět

  Ahoj vše splněno a Lego máme nejraději,Nikolásek má 5 let a je to jeho nejoblíbenější?teď má navíc 7 měsíční sestřičku takže nová nástupkyně na Legománii u nás??

 52. moji dva vnoučci by takovou stavebnici ocenili Nicolasek ma 4 a mladši Michalek ma teprve 5 měsicu ale už si zviřatka ošahava Nici ma rad auta

 53. My mame lego duplo jako nejoblibenejsi hracku. Malemu je 18m a po kostickach slapeme skoro porad. Je to skvele oroti plochym nozkam a tak je uklizime vzdy az vecer. Mame jen zakladni sadu, ale rozhodne budeme rozsirovat. Tahle novinka je paradni, urcite by se u nas uplatnila ;). Diky za soutez…

 54. Lego duplo doma ještě nemáme. Malá (18m) chodí tajně stavět z Lega staršímu (8let), takže by si Lego duplo u nás jistě našlo své místo ?

 55. Stejně jako před lety s dcerou, i nyní s mým dvouletým synem si velmi rádi hrajeme s Duplem, a to každý den. Jsou to snad naše nejoblíbenější hračky. Takže tento nákladˇáček by mu hezky padl do noty a zpříjemnil by nám naše každodenní hraní:-) tereza.heverlova@centrum.cz

 56. Synovcovi jsou 2 roky a tři měsíce a dokáže poznat všechny auta. Duplo ma rad, přišel mu na chuť poslední mesic a stavi dům, kam zavře Nelu, at vaří a na projížďku traktorem může s dědou jen Honza 😀 vtipné, jak už to má od mala v hlavičce srovnáne – pozice muze a ženy 🙂 mame 80 kousku v krabici a statek 🙂 chceme dokoupit kostičky na větší stavení baráků atd., ale za cena je desna – a to i použité kostky na aukru apod 🙁 kdo ví, za jak dlouho zdědí lego (menší kostky) po nás, se sourozenci jsme u toho trávili hodiny 🙂 lukesovajanca@seznam.cz

 57. Ahoj, tohle duplo vypadá suprově a mýmu 20ti měsíčnímu Adámkovi by se určitě líbilo :-). Už má dupla dvě – jedno velký s vláčkem a jedno menší se sanitkou a doktorem. Hraje si s nimi rád a budu postupně kupovat další :-). Teď zrovna mám vyhlídlé s názvem Den a noc, ve kterém je domeček, holčička s chlapečkem, klouzačka a kostičky s obrázkama, které se otáčí podle toho, jestli je ráno nebo večer.
  Kdyby se na nás usmálo štěstí, můj mail je korcakova.m@seznam.cz 🙂
  Hezký večer přeji.

 58. Michaela Kubalová - Odpovědět

  Syn má z dupla nejraději vláček s kolejemi. Máme i různá rozšíření a když postavíme koleje, má je přes půl pokoje. Zapne mašinku a je nejspokojenější 🙂

 59. Pingback: Stalo se: ÚNOR 2016 | Mámou stylově

 60. .. starší syn si zatím vystačí s Duplem, i když už pokukuje po Legu pro větší kluky 🙂 mladší s Duplem teprve začíná, nejvíc ho baví mašinka a pak všelijaké kostky ..

 61. Krásný den přeji:) náš syn má Lego Duplo moc rád, máme doma Vláček plný čísel a Baby zoo. S Legem si moc vyhraje, baví ho všechno co jezdí a taky zvířátka z lega. Myslím, že náklaďák by u nás zabodoval!:) evulka89@gmail.com

 62. Dobrý den, velmi ráda se zapojím do této soutěže o Lego Duplo. Syn si s Legem hodně hraje a nejoblíbenější je Lego vláček s čísly od ježíška. Pak samozřejmě kostky, z kterých stavíme garáže, tunely pro auta, pro vláčky. Prostě, co má kola ho moc baví.Samotnou mně překvapilo, jak je Lego dokonalé a teď v době nemoci je to hračka k nezaplacení. Syn si s ní vydrží hrát hodně dlouho a i mě to baví. Děkuji za soutěž a přeji krásné jaro. Hedvika

 63. S DUPLEM si hrajeme už pár týdnů, jen tak pro radost stavíme komíny a Tobík zkouší dávat kostičky k sobě 🙂 Máme ty lodičky pro nejmenší, které si může vzít i do vany. Teď ho ale baví auta, takže něco na kolech by bylo super! 🙂
  mujfialovysvet@hotmail.cz

 64. Vzhledem k tomu, ze mi obe holky omarodily a jen tezko je drzim v klidu, nedejboze v postylkach, je Duplo c.1. Betuska doslova „zere“ zviratka a panacky a Dorotka stavi dorty, mosty, veze a ohrady 😀 Mame nekolik sad, Lesopark, Farmu, Safary… K narozeninam bude Princezna Sofie. Par km od nas se Lego kompletuje, tak k nemu mamedosliva blizko 😉

 65. Adéla Voráčová - Odpovědět

  Mám neteřinku se kterou si strašně rády hrajeme s legem duplo a nejoblíbenější má sadu s lesními zvířátky moc bych si přála pro ni vyhrát další do sady 🙂
  email : ada.voracova@gmail.com
  GFC: Adéla Voráčová
  FB: Áďa Voráčová

 66. Iveta Ptáčková - Odpovědět

  Lego duplo doma ještě nemáme, ale přemýšlíme o něm. Dceři je 16 měsíců a myslím, že by ji pomalu mohlo začít bavit. Teď ji baví dřevěná stavebnice WOODY a kostky.

 67. Dcerku tyto stavebnice hrozne bavi, asi jedna z mala veci u ktere opravdu vydrzi alespon chvili sedet 🙂 primo duplo jeste nemame, ale byla by z nej nadsena 🙂

 68. Veronika Stryjova - Odpovědět

  My mame zatim 3 stavebnice dupla a koukame po dalsich ale to az zase k vanocum, dcera si s nim hraje kazdy den takze tady se investice vyplati

 69. Díky za super soutěž. Z výhry by si synek učůrnul 😀 Máme zatím jen dvě sady. Kostky ho nezajímají, ale v jedné sadě byla dvě auta a ty mají obří úspěch 🙂

 70. Michaela Procházková - Odpovědět

  Lego duplo sbíráme už od miminka :-), naposledy dostal k Vánocům menší sadu s lesními zvířátky a ta tedy sklidila obrovský úspěch (nejen u Marečka, ale hlavně i u maminky 🙂 ).

  Hezký den,

  Míša

 71. Veronika Šamalíková - Odpovědět

  Dcera bude mít rok a půl, ale ke druhým narozeninám už pro ni plánujeme koupit její první lego. Když vidím, jak už staví kostky nebo skládá různé věci, tak si říkám, že lego bude to ideální pro ni 🙂

 72. Ahoj Ali,
  první Lego Duplo dostal náš syn už v roce a byla to Moje první zahrada, to se mu líbili hlavně zvířátka, postupně jsme mu dokoupili další sady, u nás vedou auta – hasiči, policie, stavíme třeba i myčku aut, policejní stanici apod. Lego Duplo dostal i od Ježíška, je to kvalita, která vydrží a děti zabaví na dlouhou dobu. Teď čekáme druhého syna a věřím, že si s Lego Duplem časem vyhraje stejně jako starší syn.
  Sleduji, kde se dá. Hlavně Fb, blog a YT.

  Díky za krásnou soutěž. Náklaďák ještě nemáme 🙂 Určitě by udělal radost.

  e-mail: lenka.cervenova@seznam.cz

 73. Dcerka má 15 měsíců a Lego ji zatím baví jen vysypávat a zpátky házet do krabice 🙂 Máme doma Lego duplo Started set..tak snad ji to brzo chytne a začne i stavět 🙂

 74. Marek dostal lego duplo Vlacelk s cisly k jeho prvnim narozeninam a nejvic ho bavi premistovat postavicky pejska a panacka z jedne mistnosti do druhe 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial