Můj styl» Walk to Happiness - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Můj styl» Walk to Happiness

Víkend za námi a taky plno smutku. Někteří truchlí ještě teď. Mně bylo taky úzko. Ale na druhou stranu jsem si uvědomila, jak je důležité si vážit, toho co mám, mé rodiny. Ta je vším. A vážit si každého dne, protože nikdy nevíte, co přijde. Ale rozhodně se nenechat paralyzovat strachem, naopak se snažit hledat radost ještě úporněji.

Jednu radost jsem vám přinesla o víkendu, a to vánoční giveaway, snad vás potěšila 🙂 A pokračujeme dál. Nevím, jak na vás, ale na mě tento outfit působí velmi pozitivně, alespoň jsem se v něm v pátek cítila velmi dobře. Asi za to mohlo i sluníčko, které tak pěkně hřálo. A nebo taky moje nové tenisky Adidas Superstar* v šedé s jemnými třpytkami. Měla jsem je na sobě poprvé a znáte to, když si něco dlouho přejete, jakou z toho pak máte velikou radost 😉 Po Superstarech jsem toužila už dlouho, jen jsem se stále nemohla rozhodnout s barvou. Třeba na webu ringit.cz je mají hned v několika provedeních. Brouzdala jsem celou jejich dámskou sekcí a tyto se mi prostě líbili nejvíc a přišly mi i originální. Navíc šedou nosím fakt ráda. Tak posuďte sami, jestli jsem si dobře vybrala. Mně se v nich chodilo jako po obláčku 🙂

A protože mě baví kontrasty a kombinování i více stylů, zbytek jsem zvolila spíš v elegantnějším duchu, takže by to někdo mohl nazvat „sportovní elegancí“ (i když ve Škole stylu by mě hnali, pro ně je tento termín trošku nesmyslný :-)). A přišlo i na můj nový klobouk české značky Tonak*, ale na ten se tu dostane řada ještě určitě víckrát, jaký je to nádherný kousek!

outfit seda_velka_3_ outfit_seda_6outfit_seda_2outfit_seda_1outfit_seda_5 outfit_seda_7

Pořiďte si podobné kousky:

VIDEO:

R

(14) Komentářů

  1. Súhlasím s terminus technicus športová elegancia a to čo máš na sebe to spĺňa všetko do bodky.
    Spolu je to vo vzájomnom lade a vyzerá to skvele ! Všetko by som si dala na seba aj ja, s výnimkou klobúku, pretože taký, aby sedel na mojej hlave, ešte vyrobený nebol :)).

  2. Ali, tohle je podle mě jeden z tvých nejpovedenějších outfitů. Možná to bude tím, že jsem poslední dobou zatížená na světle šedou, ale opravdu ti to hrozně sekne. A ta rtěnka je nádherný kontrast. Opravdu moc povedené! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial