Pro děti» Chce vaše dítě pejska a nevíte, jestli se o něj bude starat? Otestujte to nanečisto ;-) - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Pro děti» Chce vaše dítě pejska a nevíte, jestli se o něj bude starat? Otestujte to nanečisto ;-)

S nemocným štěňátkem Baby Born totiž skvěle zjistíte, jaké má vaše dítě pečovatelské sklony a jestli je dost zralé na to, aby bylo schopné se postarat i o živého pejska. A když ne, tak si s ním hezky vyhraje. Já od malička vyrůstala v obležení pejsků, měli jsme jich doma několik. Až po přestěhování do Prahy a výměny domku za malý byt jsem se se psí smečkou musela rozloučit, respektive všichni zůstali v rodině, ale já se musela smířit s tím, že budu muset žít i bez těchto roztomilých stvoření. V našem pidibytě by asi žádné šťastné nebylo.

nemocne stenatko_baby born_1

A naše dcera po tomto největším příteli člověka už taky začíná toužit. Takže jsme jí alespoň pořídili jednoho zraněného, o kterého musí pečovat a pravidelně ho uzdravovat, aby ho nebolela nožička. Tento pejsek od Zapf creation má jakoby zlomenou tlapku, a jelikož ho to bolí, tak i kňučí. Musí se mu dát sádra, aby utichl. Také je potřeba mu poslechnout srdíčko (doopravdy mu tluče!) a dát zklidňující injekci.

nemocne stenatko_baby born_2

Hrát si na doktorku naši divošku už nějaký ten pátek hrozně baví. Ráda navštěvuje doopravdickou doktorku a okukuje všechny její „nástroje“ a doma ji kopíruje. Chodí se stetoskopem (ten byl u pejska přiložený) a všechny nás poslouchá a s lžičkou a sítkem přiloženým k oku (to má být asi lupa) se nám dívá do krku. Musíme si vymýšlet, že nás něco bolí a ona nás uzdravuje. Jak na fotce vidíte, Stelinka statečně drží, je jejím oblíbeným pacientem 😉 Takže asi vám ani nemusím říkat, jak je z pejska nadšená. Myslím, že s živým by si taky brzo poradila. Teď už jen vyřešit ten větší byt 🙂

Takže jestli doma slýcháváte podobné prosby, ať pořídíte pejska, myslím, že tento bude do startu dobrá volba 😉

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial