Pro děti» Máme doma další miminko! - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Pro děti» Máme doma další miminko!

Po tom, co jsme si domů přinesli naši novou úžasnou mimi holčičku Stelu, se naše starší slečna začala chovat také jako novorozeně. Opět si vytáhla dudlík, chtěla abych ji kojila a občas zapomněla, že už nějaký ten pátek nenosí pleny…No měli jsme doma první týden veselo. To se naštěstí už spravilo, naše starší dračice se přestala chovat jak mimi a naopak se v ní probudily mateřské pudy, že chtěla svoje vlastní děťátko. Nejdříve opečovávala svoji Minnie, až se jí nakonec splnil sen a teď už vážně přebaluje, kojí i koupe svoje vlastní miminko – panenku Baby Born.

Babyborn_3

Sice je to panenka, ale vlastnosti nemluvněte má téměř totožné! Každé ráno začíná tím, že mimi nakrmí (u panenky je přiložena lahvička, která se naplní vodou a ona z ní pak může pít), pak ji dá na nočníček, přebalí ji do speciální plínečky (taky součástí příslušenství panenky), obleče, dá dudlík a někdy, když spěcháme, tak ji jen nakojí (je vidět, že od maminky odkouká vážně vše, je v tom už profík a tváří se u toho hrozně důležitě 🙂 ). V balíčku u panenky byl i sáček se speciální kašičkou, kterou může jíst a pak ji i zmáčknutím čudlíku na pupíčku vykakat (k tomuto kroku jsme se ale ještě nedopracovali, je vidět, že výrobci panenky z ní opravdu chtěli udělat autentické miminko 🙂 ) A večer a vlastně kdykoliv přes den probíhá i koupání. K panence se dá dokoupit vanička se sprchou, ze které teče doopravdická voda a ještě u toho vanička jakoby bublá, bliká a hraje. (Které dítě by tato kombinace zvuků a blikajících světel nezaujala? 🙂 ) To, že je panenka jako živá ještě dokazuje, to že umí i plakat! Ale naštěstí bez zvukových efektů, mít doma tři řvoucí děti zároveň, to by mě už vážně odváželi.. (kolikrát stačí, že se sesynchronizují ty dvě 😉 ) Zmáčkne se jí ručička a vytrysknou jí slzy (tak snad toto nebude zkoušet i na naší živé Stelince… ) Co jsem se dívala, tak se k panence dá přikoupit ještě spousta dalšího příslušenství, jako nespočet oblečků, botiček, postýlka, kočárek, kolo i interaktivní koník nebo sáňky (to mě vážně dostalo)! Tak aspoň nemusíme dumat co na Vánoce 🙂

Babyborn_2

Máte s panenkou Baby Born nějakou zkušenost? A jak jste se, mámy více dětí, vlastně vypořádávaly se žárlením na čerstvého sourozence, vy?

(10) Komentářů

  1. Moc pěkný 🙂 A děkuji za tip! Máme doma dvou a půl letého kluka a teď i čerstvou holčičku a tak jsme s manželem přemýšleli, jestli si taky malá bude hrát s vláčky a popeláři nebo co vlastně holčičky zajímá… Budu se muset u vás inspirovat!

  2. Kojení je dobrý fór:) Naše děti si zatím vyhrají s hračkami minulých generací – jako staré lego, vláčky, dřevěné hračky, panenky apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial