DIY a inspirace » Grey & Neon - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

DIY a inspirace » Grey & Neon

Pro neony mám prostě stále slabost (tím nemyslím zářící reklamní nápisy nebo reflexní vesty).  Ale malé, třeba i jednoduché doplňky v těchto zářivých tónech v kombinaci s neutrální barvou. Třeba šedou. Právě šedá mi k zářivě žluté, růžové nebo oranžové sedí nejvíce a hlavně ji ladně rozveselí.

Když jsem doma třídila oblečení, narazila jsem na starší, celkem obyčejný šedý svetr. Oblíbila jsem si jeho materiál, je krásně jemňoučký a bylo mi škoda se ho zbavovat. Tak jsem ho trošku vylepšila, jak jinak než o neony.

Potřebovala jsem pouze barevné korálky, špendlíky, metr, šedou nit, jehlu a nůžky. Nanečisto jsem si navrhla rozmístění korálků, pak pečlivě přeměřila a rozpočítala jejich rozmístění, do odměřených bodů zabodla špendlíky a místo nich tam pak neonové korálky našila. Jednoduché a svetr hned ožil. Co na jeho proměnu říkáte?

grey with neon_kolaz_final

grey with neon_05

Sice to není moc vidět, ale polštářek pod svetrem (koupený v Bonami) má neonově žluté lemování.

Ještě nějaká šedo-neonová inspirace. Tyto živé a jasné barvy vypadají i skvěle v interiéru. Zdroj: Pinterest, kde najdete ještě více obrázků 😉

neony inspirace

A nesmí ani chybět tipy na neonové nákupy 😉

Jak se vám tato barevná kombinace líbí, vlastníte něco neonového?

 

(3) Komentářů

  1. Trochu jsem se inspirovala a taky si pošila jeden starý šedý svetr korálky 🙂 .mrkni na můj blog. Jinak ráda chodím na tvé stránky, jsou pro mě inspirací. A líbí se mi, že i v těhotenství fotíš outfity. Já jsem v těhotenství přestala, protože jsem si ve všem připadala jako slonice, ale u svého druhého těhotenství bych chtěla nějaké outfity vyfotit. Vymýšlet jak se oblékat a vypadat dobře, originálně a cítit se dobře s bříškem je výzva 🙂 . Nedočkavě vyhlížím další tvé outfity.

    • Terko, teda všechna čest, pustila jsi se do toho se vší vervou! A výsledek je úžasný 🙂 Jsem moc ráda, že jsem Tě inspirovala! No doufám, že s tím focením outfitů vydržím ještě dlouho, zatím se to dá, uvidím, až ze mě bude funící lachtan 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial