Můj styl» Puntíky - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Můj styl» Puntíky

Sehnali jste letos něco zajímavého ve slevách, nebo vás nechaly chladnými? Já jsem letos trhla asi svůj nakupovací rekord, za necelou hodinu jsem stihla oběhnout několik obchodů a dokonce i něco málo ukořistit. Bez zkoušení a celkem jsem se naštěstí trefila. Musím ale zklamaně dodat, že nabídky obchodů mě ani příliš neoslovily, takže ta hodina mi vážně bohatě stačila. (ach to jsem se zamyslela na obchody v Sydney, tam jsem se zase mohla zbláznit, kolik krásných věcí tam měli!) Takže se v nakupování zase vrátím k mým oblíbeným internetovým obchodů jako je Asos apod.

Jednou věcí, kterou jsem si odnesla domů byl i tento oversized svetr s puntíky (ty mají být prý letos „in“) z Manga. Je ohromně teploučký a celkově příjemný. Díky jeho výraznému vzoru už není potřeba ho ničím zvýrazňovat, takže jsem ho jen doplnila o decentní límečkový náhrdelník.

Budu ráda, když se se mnou v komentářích podělíte o názor na letošní slevy nebo se rovnou pochlubíte, co jste si koupili 😉

outfit_svetr puntikyoutfit_svetr puntiky_02outfit_svetr puntiky_03outfit_svetr puntiky_01outfit_svetr puntiky_04

Kde sehnat podobné oblečení:

(8) Komentářů

  1. Svetr se ti povedl. Já minulý týden ukořistila ve slevě kabát z 1-2-3. Mám z něj velikou radost, ten co jsem nosila doteď už měl totiž docela nasloužíno. Zkusila jsem i pár dalších obchodů, ale taky mě nic nijak zvlášť neoslovilo.

  2. Tobě taky sluší všechno, to já bych v tom vypadala jak dalmatin 🙂 Ale také mám puntíky ráda, je v nich taková nostalgie. Moc hezké fotky a ta parádní tráva v pozadí, dávám jedničku ;-))

    • No já taky vůbec neměla čas ani chuť se jít podívat do obchodů, až se pak naskytla ta hodinka, takže maxi nakupovací rychlovka 🙂 Ať jde učení od ruky!

  3. Pingback: Můj styl» Dots and Leopard | Mámou stylově

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial