«Tip» 10 dárků pro děti do 200 Kč aneb Den dětí se blíží! - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

«Tip» 10 dárků pro děti do 200 Kč aneb Den dětí se blíží!

Příští sobotu je jako každý rok na 1. června Den dětí. Vzpomínám na doby, kdy jsem k nim ještě patřila a vždy se těšila, že dostanu nějakou drobnost, budu moct jíst sladkosti celý den, lítat po venku a vymýšlet se svými soukmenovci zase nějakou tu lumpárnu. Líbilo se mi, že tento den bylo vše promíjeno a já si ho vždy užila. Těšila jsem se na něj možná i trochu více jak na Vánoce. Čas se posunul a teď je v mých rukách, aby se dcerka na něj těšila vždycky jako já. I když ji moc nedávám sladké, tento den udělám výjimku, a chystám pro ni i malý dáreček. Pak všichni  razíme ven a budeme blbnout v parku nebo na nějaké dětské akci (ještě musím obhlídnout, co se kde koná..).
Pro vás jsem připravila pár tipů na dětské dárky, které vás nezruinují a věřím, že v dětských očích vyčarují velký záblesk nadšení.
Co kde koupit:

1. Závěsná dekorace – kočky, Ookidoo.com, 132 Kč, 2. Anička, žabičky a jejich přátelé – Lenka Kosková-Třísková/MF, Kokinodesign.cz, 199 Kč, 3. Čajové lžičky – Vykulené nenažrané myšky, Fler.cz, 77 Kč, 4. Puzzle králíček, Kalendaresnapadem.cz, 130 Kč, 5. Usměvavý Maňásek, Hrackarna.cz, 62 Kč, 6. Medvěd střední s nerezovými činely, Makovsky.cz, 193, 60 Kč, 7. Kufřík koťátko a králíček, Hrackarna.cz, 150 Kč, 8. Jezdík medvěd, Easytoys.cz, 149 Kč, 9. Medvídek, Fler.cz, 88 Kč, 10. Šatní skříň medvědice medvídek, Hrackarna.cz, 139 Kč

Máte už nějaký program na Den dětí a vyrážíte někam? Teď budu zase já ráda za vaše tipy 😉

A tady si ještě můžete o dětech přečíst nějaké chytrosti 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial