Jak zlepšit partnerský vztah / BYDLENÍ - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Jak zlepšit partnerský vztah / BYDLENÍ

Když už je ten Květen, lásky čas, co se podívat na to, jak díky zařízení ložnice přivítat lásku do vašeho života? Možná se to nezdá, ale v ložnici trávíme nejvíce času a vše, co v ložnici máme, na nás působí. Navíc ve chvíli, kdy jsme nejvíce zranitelné, během našeho spánku. Proto je ideální pokud v ložnici máme pouze věci, které máme rády a které pozitivně ovlivňují naši náladu. Schválně se podívejte po své ložnici. Co vidíte jako první, když se ráno probudíte? Co vidíte jako poslední, když usínáte? Toto jsou důležité symboly, které vysílají signál našemu mozku jak se budeme přes den, nebo přes noc cítit. A co teprve všechno to harampádí pod postelí? Já vím, že to nemáte kam dát. Ale jak se máte v klidu vyspat, když pod hlavou máte schované lyžáky nebo třeba účetnictví z loňského roku? To vám klidu během spánku nepřidá.

Základní rada, jak se skvěle vyspat je, vyklidit z ložnice vše, co tam nepatří. Takže žádný rotoped. Žádná skládka nepřečtených časopisů. Žádné harampádí pod postelí. Již tato změna vám přinese velkou úlevu a klidné spaní. Ale s ložnicí se dá čarovat mnohem více. Díky správnému vybavení ložnice si můžete do života přitáhnout partnera po kterém toužíte nebo posílit lásku toho současného 🙂 Ať už jste šťastně vdaná nebo singl, vaše ložnice symbolizuje vztah k vám samotné, ale také k vašemu partnerovi.

Pokud se tedy snažíte posílit partnerství nebo hledáte novou lásku, myslete v páru. Tedy postel dvoulůžko, po obou stranách noční stolky, lampičky. Vyvarujte se fotografií dětí. Ložnice je váš prostor. Pokud chcete v ložnici fotografie, mějte zde fotografie společné s partnerem. Jestli partnera teprve hledáte, podívejte se po obrazech, kde jsou zobrazené zamilované, třeba líbající se, páry. Takový obraz přiláká do vaší ložnice zamilovanou náladu. Stále však platí, že jakýkoliv obraz, který umístíte do ložnice, se vám musí líbit. Musí ve vás vyvolat pozitivní emoce. Když si nejste jistá, raději ho v ložnici vůbec nemějte. Čím ještě můžete posílit romantiku v ložnici? Nebojte se klasiky a zapalte svíčky, jen dejte pozor ať láskou pouze zahoříte a ne, že vyhoříte.

Mějte krásný Květen a bydlete hezkyTipy na nákupy:

1 komentář

  1. O tom vybavení spálne spojenom s láskou a pritiahnutím partnera som už veru čítala. Na tomto základe som si potom nakúpila aj nejaké uteráky pánskej farby a viac obliečok, paplónov a vankúšov. Moja izba je podľa mňa veľmi harmonická, aj frajer to tvrdí, že sa v nej cíti fakt dobre. Máme sa čoskoro sťahovať spolu tak dúfam že sa mi podarí pekne to zariadiť aj na novom mieste.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial