Po roce na PLAZMATERAPII & 20% SLEVA pro vás - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Po roce na PLAZMATERAPII & 20% SLEVA pro vás

Pamatujete si na tento článek z loňska? Popisovala jsem v něm moje zkušenosti s plazmaterapiíA vlastně minulý rok jsem z procedury byla tak nadšená, že jsem se rozhodla ji letos podstoupit znovu. Trápí mě totiž jizvičky po akné a moje pleť je po létě a po tom všem stresu taková unavená a povadlá. A právě ta plazma má úžasné regenerační schopnosti a stejně tak i omlazující efekt. Co se mi na této proceduře líbí asi nejvíc, tak se vám do pleti nevpravuje nic cizího. Odebere se vám krev, z té se odstředí plazma a ta se pak pomocí tenoučkých jehliček aplikuje do obličeje. Celá ta procedura i s odběrem, odstředěním a působením znecitlivujícího krému trvá asi 45 minut. opravdu rychlovka, na kterou si můžete skočit v obědové pauze.

plazmaterapie

Po aplikaci tedy pravděpodobně budete mít malinko jakoby nateklý obličej (prostě takový naducaný polštářek), protože ta plazma je tekutina do pleti navíc a může trvat až dva dny než se vstřebá. Kdo má citlivou pleť, může se mu udělat nějaká menší modřinka, mně se tentokrát udělaly dvě velikost asi půl centimetru (což je skoro nic) na spáncích, takže to vidím jen já. Kdybych v mém okolí nikomu nic neřekla, ani by si toho nevšimnul. Už druhý den jsem šla na akci a vypadala jsem jak na fotce níže. Obličej jsem měla ještě buclatější, ale tak hezky mladistvě. Ten první den po aplikaci taky můžete mezi lidi, ale je lepší si make-up už nedávat, aby ta plazma mohla hezky působit i na povrchu.

plazmalifting

Ty opravdové výsledky, kvůli kterým ale na tu proceduru jdete, jsou vidět asi za 3 týdny. Pak je fajn ještě proceduru cca 2x zopakovat, aby se účinky umocnily a měly jste mladistvý a rozzářený obličej (téměř) celý rok. Já musím potvrdit, že tolik komplimentů jako loni, jak vypadám mladě, jsem snad nikdy nedostala. A ty menší jizvičky se mi nějaké opravdu zcelily. Navíc se po té plazmě rychleji hojí pupínky a celkově se dělá méně akné, na to je to také skvělé. Když jsem šla na proceduru, udělal se mi na bradě obří kráter a po proceduře se mi do dvou dnů úplně nádherně zhojil. Bez ní bych ho léčila dva týdny.

Na obrázcích můžete vidět průběh, plazmu mi aplikovala paní doktorka MUDr. Mária Rakúsovová z Brandeis Clinic, která je i moc milá a snaží se proceduru vždy provést co nejrychleji, přesto precizně. U ní mám vždy takový pocit jistoty, že ví, co dělá. Což je u takových procedur také důležité.

A jelikož tento „zákrok“ doporučuji úplně všem, které potkám, a vás by mohla také zajímat, vyjednala jsem vám na ni 20% slevu!

Pokud byste ale náhodou v Brandeis Clinic chtěly absolvovat něco jiného (třeba laserovou epilaci, na které jsem také byla), případně něco dalšího z dermo-estetiky, také se na to sleva vztahuje. Stačí při objednání uvést heslo: MÁMOU STYLOVĚ. Sleva platí při uskutečnění objednání do konce října (ale objednat se můžete na později, jen je potřeba to provést už teď v říjnu.)

Dejte mi do komentářů vědět, jestli vás tato procedura zaujala a jestli třeba přemýšlíte o něčem podobném, co byste v Brandeis Clinic absolvovaly.

(4) Komentářů

    • Můžete se objednat telefonicky nebo přes formulář na webu. Při tom stačí uvést to heslo. Nebo si můžete domluvit konzultaci, po které vám bude aplikována ta sleva.

  1. Tady uvádíte že se stačí objednat v Brandejs Clinik do konce října s tím, že zákrok může být proveden později.
    Tak jsem se objednala a bylo mi řečeno, že sleva se vztahuje jen na zákrok, který je proveden do konce října.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial