Naše letní dovolená: IBIZA - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Naše letní dovolená: IBIZA

Asi jste si všimli, že tu na blogu nějaký ten pátek nebyl nový příspěvek 🙂 Důvod je zcela jasný (a asi o něm i víte), užívala jsem si dovolenou! Vlastně počítač jsem za celou dobu otevřela jen jednou, a to abych stáhla videa a něco málo nastříhala. Internet jsem měla jen v mobilu, takže jsem vás alespoň zásobovala fotkami na Instagramu a krátkými videy na Snapchatu (Mamoustylove – sledujete mě? :-)). Chtěla jsem si od celé té techniky odpočinout a prostě si tu dovolenou užít se vším všudy.

ibiza2

A jak jsme se tedy měli?

Vezmu to ve zkratce, protože více si můžete prohlédnout v mém vlogu níže 😉

Jak asi z nadpisu tušíte, jako naši dovolenkovou destinaci jsme si vybrali Ibizu. Zájezd jsme si rezervovali snad už v lednu, cena byla mnohem výhodnější. Asi vás zajímá, proč zrovna Ibiza a s dětmi 🙂 Dali jsme na doporučení naší sousedky, která tam jezdí už několikátým rokem. Hotel, do kterého jsme jeli (KLIK) v lokalitě Cala Llonga, zahrnoval i animační klub a celé je to tam hodně přizpůsobené dětem: brouzdaliště v bazénu, dětský program (i večerní baby disco), mělké moře s písečnou pláží jen kousek od hotelu, jídlo i pro nejmenší a dětské postýlky na pokoji. Takže o holky bylo postaráno báječně.

Pro dospělé tam jel celý den taky nějaký program, ale do toho jsme se s mužem nezapojovali, jen si třeba půjčili tenisové rakety a šli si pinknout na tenisové kurty, které byly hned pod naším pokojem. A já se věnovala čtení (když si holky hrály) a prostému nic nedělání. Ale jestli máte děti, víte, že těch chvil moc není, takže jsem vlastně dělala se Stelinkou bábovičky na pláži, nebo se s ní cachtala ve vodě. Sára si tam našla kamarádky a střídavě byla v tom dětském klubu, takže o tu jsme se už moc starat nemuseli. Nebo si hrála v moři na mořskou pannu, moc ji bavilo toto lehátko :-)) A Stelinka kupodivu byla taky hodně samostatná a vydržela si i celou hodinu sypat písek do kyblíčku, aniž by nás potřebovala. Takže jsem měla za 2 dny knihu přečtenou, v to jsem ani nedoufala 🙂

ibiza

Jeden den jsme si půjčili i auto a ostrov z většiny projeli. Upřímně, mě zas tak moc neuhranul, hlavně výlet do hlavního města Ibiza byl trochu zbytečný. Je to opravdu směrované na večírky a party a narazíte tam jen na hlučné a opilé Angličany, plno odpadků a fast foody. Sice je ve městě mohutný hrad, zapsaný do UNESCO, ale s holkama tam jít bylo nemožné, jak byly z cestování zpruzené 🙂 To je tam asi tak jediné zajímavé, moře tam moc pěkné nebylo.

Hezké pláže jsme ale objevili na severo-východní částí ostrova, tam se mi líbilo nejvíce. Chtěli jsme se vydat i na projížďku lodí, ale holčičky chtěly být u vody a upřímně, já byla ráda, že mám klid a výlet na lodi by byl pro mě jen stres 🙂 Takže jsme si přilehlé ostrůvky a nějaká další místa nechali ujít, byli jsme ale v pohodě a holky taky.

Víc vás už čeká ve videu!

A pokud jste ještě neviděli mé outfity, můžete mrknout i na lookbook 😉

(2) Komentářů

  1. Som rada, že ste si oddýchli a užili.
    My sme tento rok absolvovali 11 dní na Kréte a môžem len odporučiť. Ten oddych, ticho, mladšia v klube, staršia samostatná a ja čítajúca len knihu :))).

  2. Na stejném místě jsem byla s rodinou před 5 lety. Mám stejné zkušenosti.Nikde jinde jsem se nesetkalas tak těžkým a vlhkým vzduch jako na Ibiza.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial