Soutěž» Získejte balíček netoxické ekodrogerie značky Bio-D z obchodu Econea - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Soutěž» Získejte balíček netoxické ekodrogerie značky Bio-D z obchodu Econea

Máte rádi bio kosmetiku a dáváte přednost netoxickým produktům? Jestli ano, tak dnešní soutěž je pro vás jako dělaná. Ale i když nemusíte mít za každou cenu všechno z přírodních surovin, věřím, že vás tyto produkty potěší a stoprocentně je využijete 🙂

Já sama mám některé z nich doma a jsem z nich nadšená. Fungují perfektně (nepoznáte rozdíl oproti „klasice“) a zároveň nezatěžují přírodu a jsou netoxické.

Takže k věci. Soutěží se dnes o balíček produktů britské značky Bio-D, která se soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí, jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Její nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky.

bio-d soutez_2

Konkrétně v balíčku můžete získat:

Výhru věnoval e-shop Econea, který nabízí kompletní sortiment produktů pro udržitelný a zdravý životní styl, jako například ekodrogerii, která je účinná a přitom pouze z rostlin a minerálů, luxusní 100% přírodní biokosmetiku, bambusové zubní kartáčky, nádherné designové zdravé lahve, relaxační bylinkové sáčky do koupele, přírodní esenciální oleje nebo vysoce úsporné a komfortní sprchové hlavice, se kterými ušetříte desítky tisíc litrů vody ročně.

Podmínky zapojení do soutěže jsou následující:

1. Být mou pravidelnou čtenářkou (tzn. sledovat můj blog emailem, přes Bloglovin nebo podobnou aplikaci).

2. Dát nebo už mít LIKE u mé facebookové stránky Mámou stylově – ZDE.

3. Rovněž dát LIKE stránce ECONEA na Facebooku – TADY.

4. Do komentáře níže uvést svůj kontaktní email a odpovědět na soutěžní otázku: „Jaká ekologická ocenění získala značka Bio-D?“ (Odpověď najdete na webu Econea.cz)

Výherkyni vylosuji náhodně a její jméno vyvěsím na své FB stránce v pondělí 6. 4. 2015. Soutěžit můžete do půlnoci předchozího dne.

Komentáře s odpověďmi budou skryté a zobrazí se den po skončení soutěže, kdy z nich také budu jednu z vás losovat. Nemusíte tedy komentovat vícekrát :-)

(51) Komentářů

 1. Odpověď na otázku: Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.
  r.harabisova(zavinac)gmail.com

 2. Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 3. Ahoj Alice,
  odpověď by měla být Green Business of the Year a Green Apple 🙂 Ekodrogerie mě poslední dobou zajímá čím dál víc, ale ještě jsem nebyla schopna nic vyzkoušet… Takže pokud se nepoštěstí, děkuju za tip a vyzkouším stejně 🙂
  Krásný den
  Vendula

 4. míša šikulová - Odpovědět

  Ahojky,
  děkuji za milou soutěž. Je hezké, že i některé firmy myslí na ekologii…a nejen o tom planě mluví, ale i konají 🙂
  Odpověď na otázku: ekologická ocenění Green Apple nebo Green Business of the Year.
  Přeji pohodový týden:-)

 5. Podmínky splněny
  Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. A dále pestižní ekologické ocenění Green Apple nebo Green Business of the Year.
  magdalena.simandlova@gmail.com

 6. Veronika Vaculíková - Odpovědět

  ooo to vypadá skvěle! Sama jsem začala používat na praní domácí gel, a místo aviváže používám ocet s voňavým olejem. A na domácí úklid zrovna zkouším „pomerančový čistič“ od Karla Hádka. A na stránkách econea.cz vidím spoustu zajímavých produktů! Určitě něco nakoupím! 😉
  Odpověď: Značka Bio-D byla oceněna Green Apple nebo Green Business of the Yea.
  vaculik.veronika@seznam.cz

 7. Tak to je velmi lákavá soutěž! Sama už eko výrobcích do domácnosti přemýšlím a tohle by bylo bezva „nakopnutí“ Na facebooku sleduji tebe i Econeu pod jménem Klára Komrsová a odebírám přes email – k.komrsova@gmail.com 🙂
  Odpověď na otázku: Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.
  Také děkuji za novou stránku, líbí se mi tam hodně přípravků, tak asi začnu sepisovat seznam 🙂

 8. Ahoj, sleduji tě dlouho a asi všude 🙂 Přes Google + jako Eva R.,přes fb,YouTube a instagram jako Eva Řehi, like e-shopu taky zadán 😉
  Eco- D získal cenu Green Apple

 9. Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year. 😉

 10. Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském časopise Ethical Consumer Magazine. Získala několik prestižních ekologických ocenění jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 11. Teda, to jsem se zapotila v hledání odpovědi a snad jsem našla…..Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

  A už mám i FB s jiným jménem, ale snad to nevadí.

 12. Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

  marketa.heinrichova@seznam.cz

 13. Michaela Kubalová - Odpovědět

  Podmínky pro soutěž jsem splníla a odpověď na otázku je myslím certifikace od Vegan Society a Cruelty-Free.
  Pěkný večer, Michaela (mischak@seznam.cz)

 14. Zuzana Křížová - Odpovědět

  Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.
  Email: suezi@email.cz
  Vše sleduji a likuji

 15. Zkusím štěstí, např. Green Apple nebo Green Business of the Year. A hodně mě zaujaly ty karafy s aktivním uhlím!

 16. blogovin:freedomteri
  fb:Teri Vopatová
  Získala několik prestižních ekologických ocenění jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 17. Lucie Štěchová - Odpovědět

  Sleduju přes email
  FB – Lucka Štěchová
  Lucie.stechova3@gmail.com

  Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském časopise Ethical Consumer Magazine. Získala několik prestižních ekologických ocenění jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 18. Ahoj, všechny 3 podmínky pro účast jsou splněné a odpověď je:
  Jsou to ekologická ocenění jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 19. 1. Mycakestyle1
  2. Pavla Kostková
  3. Pavla Kostková
  4. kostkova.pavla@centrum.cz

  ODPOVĚĎ NA OTÁZKU:
  seznam ocenění:
  – ecocert
  – ecogarantie
  – thevegansociety
  – buav
  – allergyuk
  – bio
  – Bio-Siegel
  – organic faming
  – onepercentfortheplanet

  🙂

 20. ahoj sledujem cez e mail dasafrantova@gmail.com
  a like som dala od menom Dasa Frantova
  a správna odpoveď je: Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 21. Blanka Slunečnice Jedličková - Odpovědět

  Moc zajímavá soutěž o skvělé produkty!
  1) sleduji přes email
  2) již dávno sleduji na fb 😀
  3) like daný
  4) email: rudokraska@seznam.cz a Bio-D získala ekologická ocenění Green Apple nebo Green Business of the Year

 22. Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 23. Ahoj 🙂
  1. sleduji blog emailem
  2, like (Ivana Václavková)
  3. -//-
  4. pszycho@seznam.cz
  Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 24. Pingback: Soutěž» Vyhrajte pečující produkty na suchou pokožku | Mámou stylově

 25. 1. sleduji přes mail
  2. už dlouho sleduji jako Lenka Fořtová
  3. už dlouho sleduji jako Lenka Fořtová
  4. lenka.cicha@email.cz

  odpověď na otázku:
  Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 26. Jsem to ale popleta. Špatně jsem si vyložila povinnost č. 4 a místo ocenění značky Bio-D jsem rozepsala certifikáty e-shopu econea 🙂 Takže, pokud mohu, napravuji:
  4/ Green Apple, Green business of the Year, Best Buy a nejúčinější produkt v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine

 27. Sleduji přes email a FB (Kristýna Macková).
  Ekologická ocenění jsou Green Apple, Green business of the Year.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial