Tip na čtení na cestách + soutěž o vouchery na e-booky - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Tip na čtení na cestách + soutěž o vouchery na e-booky

Krásný den, ať už jste někde na cestách, nebo doma. Pokud rády čtete a dovolenou si bez knihy nedokážete představit, tak je tento článek přesně pro vás. Já sama knihy miluji a vždy se těším, kterou si zrovna při svých volných dnech užiju (když mě holky zrovna nechají). Ale pak mě mrzí, že se jich do kufru vlastně moc nevleze. Třeba do Thajska se mnou cestovaly dvě knížky, které jsem měla ale přečtené už za dva týdny a pak jsem přemýšlela, co dál. Naštěstí v dnešní době se už knihy dají stáhnout i do mobilu, takže jsem fungovala takto a docela se to dalo. Hlavně jsem rozečtenou detektivku měla vždy u sebe a nemusela jsem na výlety tahat bichli.

O2 active

A teď jsem natrefila na službu O2 Čtení, ve které si zaplatíte měsíční předplatné za 149 Kč, v rámci kterého si můžete stáhnout jednu libovolnou knihu a můžete si ji pak číst v elektronické podobě vlastně kdekoliv. Členství můžete kdykoliv zrušit a stažená kniha vám zůstane už navždy. Když si náhodou zrovna ten měsíc nic nestáhnete, kredit se vám převede do dalšího. Já ji určitě plánuji využít.

Třeba se vám tento tip na e-knihy bude hodit a pokud byste chtěly zkusit vyhrát vouchery do O2 Active v hodnotě 500 Kč, koukněte ke mě na Instagram, kde o ně běží soutěž. Tak čtení zdar a do komentářů mi třeba můžete napsat, jakou knihu jste četly naposledy a jak se vám líbila 🙂

(2) Komentářů

  1. Pingback: Letní čtení a rezence knih: Práskač, Papíroví duchové a Do posledního dechu | Mámou stylově

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial