Naše rodinné focení a sleva pro vás - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Naše rodinné focení a sleva pro vás

Jestli mě sledujete na youtube, nemohlo vám uniknout video z našeho rodinného focení. Probíhalo koncem června a plán byl jasný: vyfotíme se v parku, přirozeně, jak si holky hrají a krásně jim vlají šatičky. Realita pak byla taková, že zrovna ten NÁŠ den pršelo jako z konve a focení venku připadalo v úvahu jen v gumácích a pláštěnkách. Ach jo. Naštěstí Markéta z ateliéru MONA, která nás fotila, měla záložní plán. Šlo se jednoduše fotit do studia. A výsledek můžete vidět tady. Myslím, že to všechno dopadlo skvěle a máme nádherné fotky. Tento fotoateliér je vyloženě zaměřený na focení dětí a rodin, takže tam mají spoustu propriet a hraček. Holky se tam hned zabavily a Markéta je vlastně cvakala u hraní. Ona navíc opravdu moc dobře umí pracovat s dětmi, za chvíli s nimi byla velká kámoška. Takže s námi vyfotila asi tak tisíc fotek a ani nevíme jak, uteklo to jako voda a holky krásně spolupracovaly. Koukněte na ukázku našich fotek. Nechali jsme si ale zpracovat i fotoknihu s fotkami, tu jsem vám ukazovala zase v tomto videu. Tak na něho mrkněte, ať se můžete pokochat všemi fotkami a podívat se na celkové zpracování a balení, jak nám to přišlo.

A jako bonus mě Markéta v těchto krásných šatech vyfotila sólo.

A kdybyste chtěli taky tak pěkné fotky, mám pro vás níže slevový kód. Platí právě na tu produktovou objednávku (fotoknihu).

Já jsem z fotek nadšená a Markétě moc děkuji, jak to pohotově vše zařídila a máme tak krásnou vzpomínku a konečně pořádné fotky do našich fotorámečků ♥

(7) Komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial