Stalo se: BŘEZEN 2017 - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Stalo se: BŘEZEN 2017

Když jsem si včera sedla k počítači, že sepíšu souhrn našeho minulého měsíce, nějak jsem nemohla chytnout nit. Kde začít? Jsem zase o rok starší, Stelinka má za sebou neštovice (teď už hurá), já konečně rozsekla, jestli půjdu na operaci s diastázou a kýlou nebo ne, začala jsem si bělit zuby, překonala jsem jarní unavu a konečně začala nosit více barevné oblečení i holé kotníky. V březnu jsem se rozhodně nenudila.

S holkama jsme podnikly větší výlet, aniž bychom zmrzaly, totálně nás očarovala Kutná Hora. Nemohly jsme ani vynechat letošní Matějskou, Stelinka z ní byla pěkně vyjukaná, ale nakonec se jí pár kolotočů líbilo. Snad příští rok už spolu holky dají řetízkáč 🙂

brezen_3

S dalšími mamablogerkami jsme uspořádaly charitativní sbírku pro Azylový dům na Praze 7, vybralo se tašek s různými potřebami pro maminky a děti skoro přes celou místnost. Kdo jste přišel, moc vám děkuji! (Souhrn sepsala Terka Madame Coquette TADY.)

brezen_5

Koncem března jsem dostala na několikatýdenní otestování elektrokočárek HappyGo! Možná o něm slyšíte poprvé, i pro mě byl novinkou. Jezdím s ním už pár dní a Stelince se v něm líbí. I když je tedy určený spíš pro menší děti, vlezla se do něj ještě dobře. A v čem je tento kočárek speciální? Vlastně jede na elektro pohon (je v něm akumulátor, který si doma jen nabijete) a kočárek pak zabírá při jízdě do kopce, umí se sám houpat, má přední i zadní LED světla, ohřívá lahvičky, dá se v něm dobít mobil (což fakt ocením) a líbí se mi i jeho velký košík na nákup. I když kočárek působí masivně, při jízdě se díky tomu elektro pohonu jakoby nadlehčí a i do schodů se tak nějak hezky zvedá sám. Určitě pak sepíšu větší recenzi, je to opravdu dobrá výpomoc pro vytížené maminky.

kocarek kocarek_

Co se týče blogu, navštívila jsem několik fakt hezkých akcí, třeba tiskové konference L’oreal Paris, který má teď tolik novinek, že ani nevím, jak je všechny stihnu zrecenzovat. Ale je o co stát a určitě vám pár z nich dám do soutěže. Taky jsem byla omrknout TK aromaterapeutické značky Puressentiel a viděla přímo její zakladatele, kteří přijeli až z Francie. Je to vlastně jen rodina a je neskutečné, jak krásnou značku se jim podařilo vybudovat a jak úžasné a hlavně účinné produkty vyrábí. Včera jsem ještě stihla přehlídku značky Reserved (mohli jste vdět na IG), vyhlídla jsem si tam pár kousků, jsem ale zvědavá, jestli mi budou slušet.

brezen_4

Vyfotila jsem zase několik outfitů, i holčičky si stouply před objektiv, zrecenzovala jsem hooodně kosmetiky, poradila vám, co mi pomohlo s akné a doporučila jsem vám nějaké dětské produkty i došlo na rubriku Bydlení. No doufám, že jste se tu nenudili 😉

A samozřejmě jsem natočila i nějaká videa, mrkněte, jestli vám nějaké neuniklo.

(4) Komentářů

  1. veronika křížová - Odpovědět

    Ahoj Ali 🙂 ten kočárek vypadá moc parádně 🙂 s ním se musí jezdit krásně 🙂 hezký den 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial