Zkrášluji se» VisaCare – novinka na domácí mikrodermazi (lifting a peeling obličeje) - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Zkrášluji se» VisaCare – novinka na domácí mikrodermazi (lifting a peeling obličeje)

Asi přes měsícem jsem dostala tuto žhavou novinku od Philipsu k recenzi. Používala jsem ji 2x týdně a teď po 4 měsících si ji troufám zhodnotit.

visacare_4

Nejdříve ji ale představím, abyste věděli, co to je zač a co má všechno umět 🙂

  • Tento přístroj má pomoci si udržet přirozený mladistvý vzhled pokožky, a to díky systému dvojího působení vzduchového liftingu a peelingu. Masíruje pokožku, podporuje cirkulaci krve, odstraňuje odumřelé pleťové buňky a umožňuje jejich přirozenou obnovu.
  • Pleť má být zářivější, na dotek hladší a pevnější.
  • Systém vakuového liftingu jemně stimuluje mikrocirkulaci.
  • Peelingový nástavec stimuluje proces obnovy buněk.

Co obsahuje

Tělo hlavního přístroje VisaCare a 2 hlavice na citlivou a normální pleť. Dále je v balení kartáček na čištění, dobíjecí podstavec a ochranný sáček k jeho šetrnému uchovávání.

visacare_

Jak funguje

Součástí hlavice přístroje Philips VisaCare je exfoliační kroužek, který je speciálně navržen k optimalizování intenzity peelingu, jež je tak v důsledku o mnoho účinnější než při použití pouhých krémů. Na špičce tohoto kroužku je totiž více než 100 000 pevných částic, které umožňují kontrolované a efektivní odstranění odumřelých kožních buněk vedoucí k dokonale jemné pleti. Toto ošetření pleti zároveň navrženo tak, aby spouštěl přirozený proces obnovy buněk v hlubších vrstvách.

Zároveň Philips VisaCare Air Lift systém používá jemné vakuové sání k vytvoření unikátní masážní techniky, která stimuluje hlubší vrstvy pokožky, jemně je napíná a zvedá. Rozumná úroveň nadzvednutí a napnutí je známá svou stimulací mikrocirkulace a vybuzením základních buněk vazivové tkáně neboli fibroblastů, které zvyšují produkci kolagenových a elastinových vláken, takže pleť pak vypadá zdravě, září a je revitalizovaná.

visacare_sani

Ukázka vakuového sání

V praxi to vypadá tak, že pomalými tahy jím přejíždíte po pleti. Obličej je vhodné si vizuálně rozdělit: pravá a levá strana čela, tváře (pravá a levá a od nosu ke spánkům a naopak od středu tváří dolů, nosorytní rýhy po směru dolů, vrásky u kořene nosu, nos (z jedné a druhé strany) a brada a případně nadočnicové oblouky v případě převislých víček. V každé této části je ideální jím přejet cca 3x. Strojek pleť jemně vtahuje dovnitř a zároveň ji jemně obrušuje. Pleť před jeho použitím musí být čistá a suchá. Doporučuje se od věku 30 let a moc není vhodný na pleť s aktivním akné. Tady jsem našla skvělé video, kde je vidět, jak se používá.

visacare_3

Jak ho používám já a moje zkušenosti

Jak určitě víte, pokud sledujete moje vlogy, tak poslední dobou bojuji s akné. Ale jen v dolní části obličeje, na tvářích. Takže tuto oblast mi to rovnou vyřadilo ze hry. Zánět by se totiž mohl roznést či případně zapracovat hlouběji, což nikdo nechce, že? I když peeling je při akné nutný, ten mechanický může spíš uškodit.

Takže předem bylo jasné, že jej budu používat hlavně na čele a na vrásky jako jsou ty u kořene nosu (ty z toho soustředěného civění do počítače) a nosorytní rýhy, které se mi také dost prohlubují.

Pleť jsem si nejdříve pečlivě odlíčila, vyčistila a také osušila. Žádný krém, nic takového se s ním nesmí použít, jednak by asi správně neúčinkoval, ale asi by se i zanesl. A pak jela v tazích mé „oblíbené“ partie: od kořene nosu k čelu (po těch rýhách mezi obočím), pak ve dvou směrech na čele, na nose, pod obočím (to pomáhá proti převislým víčkům, ale je lepší volit hlavici Sensitive, protože kůže je tam opravdu tenká), v horních částech tváří a od nosu dolů, po nosorytních rýhách. V každém směru 3x. Následně jsem pleť ošetřila nějakým mým oblíbeným sérem a nakonec hydratačním krémem. Jelikož jsem zároveň teď v říjnu začala s měsíční kůrou regenerační péče Matricium od Biodermy, nejčastěji jsem si dávala tu 🙂

matricium_visacare

Pleť ihned po ošetření tímto přístrojem byla maximálně hladká, úplně jako samet a trošku červená. Ale nic hrozného. Toto je dáno právě tím liftingem, kdy se díky jemným vtahům kůže pleť prokrvuje a hlavně podporuje proud lymfy. Díky tomu se stimuluje i tvorba kolagenu a pleť pak vypadá mladistvěji. A ta pleťová péče se lépe vstřebává, ta na tom pak také nese určitý podíl 🙂

Po aplikaci 2x týdně za celý měsíc opravdu můžu prohlásit, že pleť mám mnohem hladší a ty rýhy (hlavně mezi tím obočím) se trošku minimalizovaly. A na nose mám zase jemnější póry 🙂 Takže jde vidět, že to vážně něco dělá! A hlavně člověk pak nemusí používat už žádný intenzivnější peeling, protože tento strojek ho zastoupí. Ba právě naopak by se s tímto přístrojem peeling (i pomocí AHA a BHA kyselin) neměl kombinovat, pleť to pak může dráždit a být přecitlivělá. Takže když se to vezme, tak za ty peelingy (a to ty kvalitní stojí něco přes 500 Kč) ušetříte.

A ještě abych to upřesnila, celý měsíc jsem používala tu jemnější hlavici Sensitive (je lepší začít nejprve s ní) a teď se chystám na tu drsnější Normal 🙂 Takže výsledky, věřím, budou ještě markantnější 🙂 Nabíjela jsem strojek celkem 2x (na začátku, byl vybitý a teď nedávno). Takže vydrží celkem dlouho a je bezdrátový.

visacare_nabijecka

Hlavice by se měly po každém použití umýt (pod horkou vodou jarem), nebo dezinfekčním přípravkem. Cca po půl roce by se měly vyměnit.

I když je to celkem drahý špás, ušetříte za ty peelingy (které pro zdravou a hezkou pleť je opravdu dobré používat) a nemusíte chodit na tyto omlazovací kůry ke kosmetičce. Je to velmi rychlé, lehce to zapracujete do denní / týdenní rutiny a zvládnete to levou zadní. Je mi jasné, že spousta z vás ještě vrásky nemá a zatím je tento přístroj zbytečný, tak víte třeba výhledově, jaké fajnovosti existují a jak v budoucnu můžete pomoci své pleti zpomalit stárnutí. A blíží se i Vánoce, takže to berte i jako malý tip na dáreček pro vaši maminku 😉

Více informací najdete TADY.

R

(2) Komentářů

  1. Pingback: Kosmetika» Říjnové kosmetické objevy a propadáky – odličovací balzám, péče na akné, matující báze a něco na vlasy | Mámou stylově

  2. Peeling obliceje je opravdu v zivote zeny dulezity, hlavne ted v zime kdy mam opravdu hodne suchou plet mi to pomaha. 🙂 Mohu doporucit prirodni kavovy peeling bodybescrub.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial