Pro mámy» Internetové kurzy pro matky zdarma - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Pro mámy» Internetové kurzy pro matky zdarma

Nedávno mě kamarádka upozornila na zajímavý projekt Evyna. Kde se o něm dozvěděla ona už ani nevím. Velmi mě to zaujalo a hned jsem se zaregistrovala. Vzhledem k tomu, že jsem o Evyně nikde jinde neslyšela ani nečetla a ostatní kamarádky, kterým jsem ho ukazovala, byly nadšené, rozhodla jsem se ho dostat do širšího povědomí.

evyna_600

Pokud jste jedny z těch maminek, které mají nutkavou potřebu se na rodičovské dovolené vzdělávat, nebo se obáváte ztráty kvalifikace před návratem do zaměstnání, mám pro vás skvělý tip. Česká zemědělská univerzita v Praze připravila projekt Evyna, e-learningové vzdělávací kurzy ekonomického zaměření pro ženy a muže na mateřské nebo rodičovské dovolené. A to zcela zdarma! Jediné, co musíte pro studium splnit, jsou tři podmínky:

 • Být rodič na mateřské nebo rodičovské dovolené nebo rodič do 2 let od ukončení mateřské či rodičovské dovolené nebo rodič samoživitel s dětmi (do 15 let věku dítěte)
 • Mít bydliště (trvalé nebo přechodné) v Praze
 • Zaregistrovat se na stránkách projektu evyna.cz/registrace a zúčastnit se úvodního informativního semináře, jehož termíny naleznete na www.evyna.cz nebo se domluvit individuálně na emailu: konecna@pef.czu.cz

Přehled vzdělávacích kurzů:

 • Informatika
 • Anglický jazyk
 • Komunikace a sebeprezentace
 • Podnikání – založení firmy
 • Účetnictví a daně
 • Pracovní právo

Každý kurz obsahuje 12 – 14 témat, což odpovídá velmi orientačně 12 – 14 týdnům studia. Záleží však na vašich časových možnostech a znalostech. Své pokroky ve studiu si můžete průběžně ověřovat formou self testů. Pro ukončení kurzu je povinné zpracování závěrečného testu.Pokud test úspěšně složíte, získáte certifikát České zemědělské univerzity v Praze.

Pozor! Doba pro studium je omezená. Zapojit se můžete zhruba do konce září a studovat do konce kalendářního roku. Proto neváhejte!

Za sebe mohu e-learningové kurzy vřele doporučit. Výběr kurzů je zajímavý a snadno upotřebitelný na současném trhu práce pro ekonomicky zaměřené osoby. Texty jsou up to date, tedy zpracovávají aktuální témata, přehledně strukturovány a jejich ovládání je intuitivní. Svým rozsahem je studovaná látka srovnatelná se semestrem na vysoké škole, tedy celkem podrobná.

Kontakty:

www.evyna.cz

www.facebook.com/evyna.cz

konecna@pef.czu.cz

tel.: 224 382 269

Autor: Martina

(8) Komentářů

 1. Ahoj Ali ? presne tieto kurzy som našla aj ja a chystala som sa na ne mamičky upozorniť ? som rada, že si to urobila skôr, lebo mne sa teraz nejak nedarí si na blog nájsť čas, pretože si hľadám prácu, nový byt a ešte veľa ďalších vecí do toho. O prihlásení do kurzu sama uvažujem a myslím, že je to naozaj zaujímavý projekt. Posledné úvodné stretnutie je 26.8. kde sa dozvieme všetky potrebné info pre vstup do kurzu a potom už len začať ? ak to ale niekomu nevyhovuje, je možnosť sa dohodnúť aj individuálne. Držím palce všetkým, ktorí sa prihlásia! Ahoj ?

  • Janka, to našla Martina, která ten článek psala 🙂 Držím pěsti v osobním životě, určitě jsou důležitější věci než ten blog 😉 Určitě budou ty kurzy přínosné, jen škoda, že je jen pro pražské maminky…Měj se krásně!

 2. Velká škoda, že jen pro Pražské, jinak bych do toho šla hned.. Mám pocit, že mi na té mateřské hlava, resp. mozek přestávají pracovat.

 3. Taky zvažuji, že ty 3 roky doma nějak využiji ale na jihu moravy je to bída, nejblíž bude asi Brno a i to mám 60km. Snad něco objevím 🙂

 4. Martina Churáčková - Odpovědět

  Bohužel zatím je vazba na Prahu podmínkou, protože projekt je financován z Operačního programu Praha – Adaptabilita. Ale snahou je, aby byl projekt rozšířen jak z časového, tak i územního hlediska… Pokud máte o studium zájem, kontaktuje paní Konečnou (konecna@pef.czu.cz), a ona vám napíše v případě, že bude projekt i pro vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial