Recenze» Jak jsem si sama udělala lokny aneb Curl Revolution, kulma i pro méně zručné ;-) - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Recenze» Jak jsem si sama udělala lokny aneb Curl Revolution, kulma i pro méně zručné ;-)

Už od malička je mým snem mít krásné kudrliny. Mě v tomto ohledu sice příroda neobdarovala, ale aspoň mou dceru ano, takže se raduji za ní (né tolik ale při jejich rozčesávání). Má je totiž úplně ukázkové a vypadá s nimi jako dokonalý andílek. Mně se vlasy sice lehce kroutí, ale takovým divným způsobem, že si je potřebuji vyžehlit, nebo ty vlny vytvořit něčím uměle. Jenže v tom byl háček, doma mi to nikdy nešlo, zkoušela jsem natáčky, kónickou kulmu i žehličku. Od kadeřníka jsem s nádhernými loknami odcházela vždy, ale svépomocí doma jsem si je nikdy vytvořit nedokázala.

curl revolution recenze

Naštěstí jde doba dopředu a začaly se vyrábět kulmy, které vlny vytvoří vlastně samy a zvládnou to s nimi i ti největší nešikové. Jako tato Curl Revolution od Remington. Takže jsem si řekla, že tomu dám ještě jeden pokus a ty svoje vlasy s ní pokořím a ty vlny prostě budu mít! A taky že ano 🙂 A nebylo to nic těžkého!

curl revolution recenze

S klidným svědomím můžu říct, že lokny si s touto kulmou vytvoří opravdu každý. Sice záleží i na typu vlasů, někomu drží krásně hned na první pokus bez stylingového přípravku, někdo si musí pomoci… Já právě patřím do té druhé skupiny. I když se mi vlnky s touto kulmou podařilo udělat vlastně hned, držely mi asi jen hodinu. Takže jsem hledala nějaký stylingový přípravek, se kterým bych si  ty vlny mohla užívat aspoň den a nevypadaly slepeně. Hned na druhý pokus jsem se trefila a celkem dobře jsem se skamarádila s touto pěnou Aussie Miracle Curl Define + Shine. A samozřejmě ještě používám ochranný sprej před tepelným působením, momentálně mám TENTO.

curl revolution recenze

Takže tady na obrázku vidíte všechny pomocníky k vytvoření mých loken.

Asi vás ještě zajímá, jak ta kulma Curl Revolution funguje. Manipulace s ní je víc než snadná a opravdu hezky intuitivní. Nastavíte si patřičnou teplotu od 160 do 230°C (já bohužel musím tu vyšší, jinak mi vlny nedrží). Pak strčíte vybraný tenký pramínek mezi dvě destičky, jakoby je kulmou provlečete, otočíte kolečkem (můžete si volit směry) a začne se dít dílo boží. Pramen se namotá a lokna je na světě!

curl revolution recenze

Těžko se to popisuje, tak jsem pro vás ještě natočila názorné video, jak si ty vlny natáčím já. Krok po kroku. Jestli vás to tedy zajímá, mrkněte 😉

Co vy a vlnky? Máte je od přírody, nebo si k nim musíte pomáhat? Nebo vás vůbec neberou?

 

(9) Komentářů

  1. Ahoj, kulma vypada zajimave. Taky si sama doma lokny nevytvorim. A moc se mi libi lak na nehteh ve videu, co je to za znacku a odstin? Hana

    • Hani, no tak to by Ti to s touto mohlo jít…Já z ní měla radost jak malá holka 🙂 Ten lak mám Rituals odstín Baby Pink 😉 Hezký den!

  2. Ahoj,
    vlny ti sluší 🙂 Já docela zvládám kroutit vlny obyčejnou žehličkou, vlasy mám poddjané, takže spokojenost. Je skvělé, že tato kulma má chod v obou směrech (u žehličky je ta manipulace komplikovanější). Vypadá moc dobře, když vlny točíš ven od obličeje, tedy na každou stranu použít opačný chod – tvář se ve vlasech více „otevře“.

  3. Pingback: Zkrášluji se» Jak být sama sobě kadeřnicí | Mámou stylově

  4. Pingback: Zkrášluji se» 4 způsoby, jak docílit objemu vlasů | Mámou stylově

  5. Pingback: Co se děje» Splněná (i nesplněná) přání z mého wishlistu na rok 2015 | Mámou stylově

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial