Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019 - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019

Předsevzetí typu zhubnout, jíst víc zdravě, víc cvičit apod., jsem si nikdy nedávala. Celkově na tyto závazky moc nejsem. Spíše si vždy začátkem nového roku stanovuji cíle nebo směr, kam bych se chtěla vydat, co si třeba splnit a co uskutečnit. Letos to mám úplně jasné. Vyplynulo to už ze situace konce minulého roku, kdy jsem začala intenzivně pracovat na svém seberozvoji a odstranění nějakých věcí z mé minulosti, které mi stále komplikovaly život. Rozhodla jsem se, že už takhle dál ne a chci žít naplno, šťastně bez depresivních pocitů. Vzala jsem svůj život do svých rukou a překopávám svoje nastavení v hlavě. Je to každodenní práce, ale sama na sobě pozoruji, že to má smysl.

A z toho plyne moje největší předsevzetí pro letošní rok. A tím je VYČLENIT SI NA SEBE VÍCE KVALITNÍHO ČASU.

Chci si místo práce po večerech číst, ležet ve vaně, nebo jen tak na gauči. Chtěla bych se naučit i meditovat a umět více naslouchat svému nitru. Cítím, že v dalším roce, který jinak bude můj (kdo z vás je také vepř? :-p), na to bude ten správný čas. Zpomalit a dělat více věci, které mi jsou příjemné a které mě posouvají dál. Méně koukat na Instagram a minimálně sjíždět instastories (podle statistik mi to vezme 2 hodiny denně, což je šílené!). Chci to omezit tak na půl hodiny, u většiny profilů jsem si příběhy i ztišila. Jen mě to rozptylovalo a vlastně nic nedávalo. Potřebuji svůj čas opravdu věnovat drahocennějším věcem, třeba času s mýma holkama.

Chci být efektivnější ve své práci a nastavit si limity. Jet naplno 24 hodin denně i o víkendech jde jen omezený čas. A ten můj už skončil. Do blogu a Youtube jsem v začátcích vložila úplně všechno. Neměla jsem pro sebe ani minutu. Když se mi začalo dařit, myslela jsem si, že to omezím, ale už se z kola nedalo vyskočit ven. Přibývalo více nabídek, více příležitostí a já měla strach říct STOP. Teď už ale kolo začíná nabírat nebezpečný spád a já potřebuji dát zpátečku.

Jak jsem si teď přečetla v jedné chytré knize: NE pro ostatní znamená více ANO pro vás. To je moje momentální motto.

Proto si momentálně nedávám ani plány, co se týče blogu. Chci dělat články co nejvíce od srdce, a to plánovat nejde. Stejně tak Youtube. Videa mě opravdu chytla, jen pozoruji, že je na této scéně už trochu těsno a jste možná videy přehlcené. Přemýšlím, jak to dělat jinak, aby to bavilo mě, ale i vás. Věřím ale, že když něco člověk dělá opravdu s nadšením a s láskou, má to vždy úspěch, takže toto je můj jediný plán.

Jaké předsevzetí jste si pro letošek dali vy?

Pořiďte si podobné věci z outfitu:

(6) Komentářů

  1. At se Ti to podari, Ali.Nezminujes vubec travit vic casu s muzem.Tohle si preji treba ja.Vecer kdyz konecne dite usne si jdeme kazdy po svem.Ja vetsinou vycerpana projizdim ig a vlastne me to kolikrat ani nebavi.Radeji bych si precetla knizku Ale opravdu to letos udelam a nebudu o tom jen mluvit.Travit mene casu na mobilu,vymlouvam se,ze tam nejsem,ale lzu sama sobe Statistiku videt nechci radeji,ani nevim kde….

  2. Já bych taky potřebovala trochu omezit to sledování ig, fb apod, hrozně to žere čas. Místo na svoje koníčky a klid zatím mám, aspoň ještě tak 4 měsíce do porodu, pak to bude horší, ale takový je život 🙂 hubnout zatím nemusím, opět uvidím jak na tom budu až bude malý na světě, ale hned jak bude venku chcem začít sportovat a to máme jako takové rodinné předsevzetí 😀 A co bych chtěla hlavně je naučit se nekupovat 100 nekvalitních levných věcí, které se mi doma valí a jsou na pár použití, ale spíš se naučit šetřit a investovat do jedné věci kvalitní 🙂 snad se mi to povede a i tobě přeji hodně zdaru, ať se ti všechny plány splní, člověk občas musí být trochu sobecký a myslet občas jen na sebe 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial