Tip» Jak jsme si dělali piknik, aniž bychom cokoliv chystali - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Tip» Jak jsme si dělali piknik, aniž bychom cokoliv chystali

Protože máme s mužem moc  rádi jídlo a baví nás zkoušet nové restaurace a jejich gurmánské lahůdky, rozhodli jsme se, že si zpestříme víkend a dáme si něco dobrého. A protože bylo krásně, tak se nám nechtělo sedět někde vevnitř, zaujal nás koncept malé restaurace Barbar na Malé Straně, která nabízí službu piknikového koše.

piknik_barbar_3

Celé to probíhá tak, že si z jídelního lístku restaurace (který se obměňuje každé dva týdny, aby jídla mohla být připravována ze sezónních surovin) objednáte předem na čem si chcete pochutnat, co chcete pít (mají domácí limonády nebo skvělé víno) a zarezervujete si termín vyzvednutí koše. Ten si pak s vratnou zálohou 1 000 Kč vyzvednete a jdete si vybrané dobroty vychutnávat někam do parku. Ke koši dostanete i deku, takže se vlastně o nic nemusíte starat.

piknik_barbar_1

Koš pak stačí vrátit večer, kdy vám zálohu zase vrátí. Nám to přišlo jako úžasný nápad. Kolikrát mám chuť jíst někde v trávě, venku, ale nechce se mi všechno to jídlo připravovat a vařit. Takto je to vyřešené 🙂 A na své jsme si přišli všichni. Muž si dal hamburger, já salát s marinovaným lososem a dcera kuře s hráškovým pyré (to jsem jí ujídala i já, jak bylo dobré). A jako dezert jsme dostali domácí bublaninu. To vše jsme zapíjeli domácí citronádou a lahodným vínem. Kdyby nám Stelinka nezačala skleničky zabavovat, seděli bychom na dece klidně několik hodin, ale holkám jsme slíbili, že se pak půjdeme osvěžit k bazénu. Příště ten bazén (nafukovací) bereme taky s sebou 🙂

Kontakt na restauraci najdete tady: http://www.bar-bar.cz/.

Mrkněte ještě na fotky a hlavně VIDEO!

piknik_barbar_6

piknik_barbar_2

piknik_barbar_5

piknik_barbar_7

VIDEO:

Zaujal vás tento nápad? Děláte si pikniky?

 

(4) Komentářů

  1. Tedy…. budu muset zjistit, jestli někdo něco takového nedělá i v Brně :-)) I když brzo budu mít možná i cestu do Prahy :-)))
    Piknik jsem chystala sama jen jednou pro sebe a pro dceru, takovou menší svačinku v parku na Kraví hoře před návštěvou hvězdárny. Ale moc se mi to nepodařilo…. :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial