Zajímám se» Adoptovala jsem stylovýho méďu a vy můžete taky ;-) - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Zajímám se» Adoptovala jsem stylovýho méďu a vy můžete taky ;-)

Každé dítě má právo na to vyrůstat v rodině, kde se mu dostává láskyplné péče. Ale bohužel né každému se takto poštěstí a vyrůstá v ústavu, který sice nemusí být na špatné úrovni, ale nikdy tam nezíská takovou pozornost a láskyplné zacházení, jako u rodičů, jak vlastních tak náhradních. Je mi takových dětí vážně líto, protože nikdy nepoznaly teplo domova. A jak vypadá jejich život, když ústav opustí, tak to si domyslete sami.

Jejich osud však není úplně ztracen a to hlavně díky nám, můžeme jim totiž pomoci! Asi nejlepší by bylo, kdybychom je adoptovali, ale to si z různých důvodů pravděpodobně nikdo z nás nemůže dovolit. Co ale každý z nás může udělat, je přispět Nadaci Terezy Maxové, která pomáhá takovým dětem najít nové rodiny. Nebo alespoň adoptovat medvídka Teribear, čímž rovněž do nadace přispějeme. A vězte, že medvídek má několik podob, můžete ho mít na hrnku, na povlečení, na obalu na telefon nebo třeba na diáři (celkový přehled Teribear výrobků najdete tady).

My už doma máme celou medvědí rodinku, kromě několika hrnků, tričku a hře Mlsný medvídek, jsme adoptovali méďu v jeho věrohodné podobě. Přivlastnila jsem si ho hlavně já, protože dcera už má hraček plný pokoj, a mě přijde tak perfektně stylový, že si spolu prostě rozumíme. Čteme spolu fashion magazíny, vymýšlíme příspěvky na blog, čekáme na novinku od Jo Nesba, malujeme si spolu pusu na rudo a když jsme unavení, tak vytuhneme. Mu se nejvíc líbí jak jinak, než v medvědím lehátku, které si střídá s naší mimi slečnou Stelou.

Máte doma také něco z Teribear kolekce a pořídili byste si z ní něco?

meda Teribear_1 meda Teribear_2 meda Teribear_3 meda Teribear_4 meda Teribear_6 meda Teribear_7

Méďu Teribear můžete pořídit ZDE.

(7) Komentářů

  1. Určitě si něco z pořídím… z tolika věci si musí vybrat každý! 🙂 hrníček nebo tričko pro malou by se mi líbilo asi nejvíc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial