Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 24. VÝHRA (FOAMIE)

Krásnou sobotu! Dnes ve velké předvánoční soutěži přišly na řadu tyto úžasné pěnivé houbičky Foamie.

INFO O VÝHŘE:

Spojením voňavého mýdla a měkoučké sprchové houby vznikl nový zážitek během sprchování – FOAMIE. Sprchová houba, která bude o pokožku pečovat během Vaší doby strávené ve sprše, či vaně.

FOAMIE je patentovaná sprchová houba s mýdlem uvnitř, která usnadní sprchování doma i na cestách. Velkou výhodou je integrované mýdlo, které po namočení pečuje o vaši pokožku.  FOAMIE také díky svému povrchu jemně odstraňuje odumřelou kůži a pomocí krouživých pohybů po pokožce zvyšuje její prokrvení a stimuluje regeneraci buněk na jejím povrchu. Díky svému neutrálnímu pH nenabourává přirozenou ochrannou vrstvu pokožky, ale velmi jemně vyživuje a čistí.

FOAMIE si můžete užít ve čtyřech provedeních: Aloe Spa, Beauty Fruity, Mocca Peel a Men dopřejete si s ní až 30 osprchování, díky kterým budete svěží a nabití energií.

FOAMIE neobsahuje parabeny, silikony, sírany a minerální oleje. Je 100% veganská a její vznik se obešel bez testování na zvířatech.

Výherkyně si vybere 2 houbičky dle svého výběru.

VÝHERCE:

Neli Novotná

GRATULUJI!

Chtěli byste se do soutěže také zapojit? Ještě stále můžete ZDE. Zítra losuji další výhru, tak se nezapomeňte přijít podívat, jestli jste náhodou nevyhráli zrovna Vy 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial