Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 15. VÝHRA (KOCOSTAR)

Věřili byste, že už jsme v polovině velké předvánoční soutěže?  A to vás čeká ještě spousta krásných výher. Dnes to je tento balíček textilních masek od korejské značky KOCOSTAR.

INFO O VÝHŘE:

Korejská kosmetika KOCOSTAR má svou bohatou historii založenou na vysoce kvalitních surovinách prověřenou staletími, díky které je celosvětově uznávaná a vyhledávaná. Bezpochyby je fenoménem posledních pár let, a to jednoznačně díky svému bohatému složení, které vychází především z kvalitních a přírodních ingrediencí a minerálů, které mají blahodárné účinky na pokožku a vonné účinky pro Vaše smysly. Tato značka si klade za cíl vytvářet ty nejinovativnější a nejkreativnější masky na světě. Vyrábí masky snad na všechny části těla – od rukou po chodidla a tvář.

Výherkyně získává balíček textilních masek ve speciálním designu CAMO, které se zaměřují jak na obličej, tak i na tělo, a seženete je exkluzivně v Sephoře.

VÝHERCE:

Klára – komentář 

GRATULUJI!

Chtěli byste se do soutěže také zapojit? Ještě stále můžete ZDE. Zítra losuji další výhru, tak se nezapomeňte přijít podívat, jestli jste náhodou nevyhráli zrovna Vy 😉

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial