Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 9. VÝHRA (MARIA NILA)

Hezký pátek vám všem! Dnešní výhrou v předvánoční soutěži jsou 4 libovolné produkty od švédské veganské vlasové kosmetiky Maria Nila.

INFO O VÝHŘE:

MARIA NILA je čistě švédská značka, která už českým ženám dokázala své kvality v oboru vlasové kosmetiky s barevnými a smývatelnými maskami Colour Refresh. Dnešní moderní ženy mají velké očekávání, pokud jde o kvalitu produktů a kadeřnických služeb. Mnoho z nich v současnosti požaduje od své kosmetiky hlavně efektivitu, přírodní původ a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Nároky nynější doby značka MARIA NILA splňuje bravurně. Všechny produkty jsou 100% veganské, neobsahují sulfáty ani parabeny a celá značka je certifikována organizacemi LEAPING BUNNY, VEGAN SOCIETY a PETA. Veškerý proces, od myšlenky až po výrobu, se odehrává ve vlastním výrobním závodě v Helsingborgu ve Švédsku.

Výherkyně si může vybrat 4 libovolné produkty, jak z pečující řady CARE & STYLE, stylingových přípravků STYLE & FINISH nebo již zmiňovaných masek bez permanentních barevných pigmentů COLOUR REFRESH.

VÝHERCE:

Monika – komentář 

GRATULUJI!

Chtěli byste se do soutěže také zapojit? Ještě stále můžete ZDE. Zítra losuji další výhru, tak se nezapomeňte přijít podívat, jestli jste náhodou nevyhráli zrovna Vy 😉

(2) Komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial