Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Soutěž: Vstupenky na koncert pro těhotné – Mozartův efekt

Stejně jako loni, i letos pro vás plánuji několik soutěží. Tou první potěším hlavně nastávající maminky z Moravy (a taky jejich ještě nenarozená miminka).  Filharmonie Brno mi totiž pro 2 z vás věnovala dvě vstupenky na koncert Mozartův efekt. Tento mimořádný koncert připravený pro těhotné, jejich partnery a očekávaná miminka vychází z výsledků výzkumu o příznivém vlivu vhodné hudby na vývoj nenarozeného miminka. Koncert, který je koncipován ze skladeb klasického hudebního repertoáru, je obohacen o průvodní slovo Mariny Stejskalové, přední české muzikoterapeutky. Kromě poslechu děl Mozarta, Haydna, Händela a dalších, tak budete moci uslyšet i „návod“ kdy, jak a jakou hudbu poslouchat. Díky oblíbenosti těchto skladeb je však koncert určen nejenom nastávajícím rodičům, ale také širší veřejnosti.

Dále se na koncertě představí Petr Pšenica (viola), Marek Švestka (kontrabas) a Petra Andrlová (varhany) a jako dirigent Zdeněk Nádeníček.

Pokud byste vstupenky na tento koncert chtěly vyhrát, splňte následující:

1. Buďte mou pravidelnou čtenářkou (tzn. sledujte můj blog emailem, přes Bloglovin  nebo mějte LIKE u mé facebookové stránky Mámou stylově – ZDE.)

2. Do komentáře sem pod článek správně zodpovězte: „Kolikátou koncertní sezónu letos hraje Filharmonie Brno?“ Nápovědu hledejte ZDE.

Dvě výherkyně vyberu v náhodném losování a jejich jména vyhlásím na své FCB stránce a kontaktuji je emailem. Pokud mi na něj neodpoví, nebo mě nezkontaktují do 3 dnů od vyhlášení, vylosuji náhradnice. Zapojovat se je možné do 14.1.2018. Komentáře až do vyhlášení soutěže zůstanou skryté.

Hodně štěstí!

(6) Komentářů

  1. Kamila Buřtová - Odpovědět

    Zdravím,
    pokud jsme správně počítala, tak 62. sezonu. Bylo by fajn vyhrát coby dárek pro sestru, která mě o vánocích překvapila nejvíc zprávou, že budu potřetí teta třetí holčičky. Krásný den přeje Kamila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial