Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Soutěž: 3 úžasné jílové masky Dermokil

Jak víte, miluji dobrou kosmetiku, u které vidím opravdové výsledky. A nebojím se testovat i méně známé značky, často se mezi nimi dají najít poklady. Třeba jako tato čistící jílová maska od značky Dermokil. Wau, jak ta mi krásně rozzářila a vyhladila pleť, opravdu nádhera! A jsem moc nadšená, že právě tuto super jílovou masku vám mohu dát rovnou do soutěže, a to rovnou 3 kusy!

 

Co budete muset splnit, pokud byste se chtěly účastnit soutěže?

1. Buďte mou pravidelnou čtenářkou/ čtenářem (tzn. sledujte můj blog emailem, přes Bloglovin  nebo mějte LIKE u mé facebookové stránky Mámou stylově – ZDE.)

2.  Můžete lajkem podpořit i FCB stránku obchodu Smilargan, který výhru věnoval.

3. Do komentáře sem pod článek zodpovězte: Odkud pochází kosmetika Dermokil a vyjmenujte 3 produkty kosmetiky Dermokil.  (Odpověď  najdete ZDE)

4. Nezapomeňte také na svůj email, na kterém budete v době vyhlášení soutěže k dispozici!

Výherkyně vyberu v náhodném losování a jejíich jména vyhlásím na své FCB stránce a kontaktuji je emailem. Pokud mi na něj neodpoví, nebo mě nezkontaktují do 3 dnů od vyhlášení, vylosuji náhradnici. Zapojovat se je možné do 24.9.2017. Komentáře s odpověďmi zůstanou až do vyhlášení soutěže skryté, nekomentujete tedy prosím vícekrát, určitě se ten váš také zobrazí. 

Hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial