Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

VELKÁ ADVENTNÍ SOUTĚŽ – 18. DEN

Dnešní výhrou v adventní soutěži je praktický týdenní diář zpěvačky Dary Rolins, který byl vytvořený ve spolupráci s klinickou naturopatkou a nutriční terapeutkou Katkou Boesenberg. Během celého roku s ním získáte nezbytného pomocníka a praktického průvodce k získání dokonalé postavy a duševní harmonie.

vyhra-18-_presco

Získává ho:

Miroslava (s komentářem ze dne 

A rovněž jsem dnes losovala i dětskou výhru, a tou je kniha Otolína a žlutá kočka. Hlavními hrdiny úspěšné, mezinárodně oceňované a mnohokrát vyznamenané knižní série jsou tak trochu zvláštní holčička jménem Otolína a její nerozlučný kamarád – malý vlasatý tvor z norských močálů zvaný pan Moura.

vyhra-18-_ellamax

Tu vyhrává:

 JankaP

GRATULUJI!

(2) Komentářů

  1. Člověk je stále v jednom kole a před Vánoci to platí dvojnásob. Občas si připadám, že jsem tak trochu chodící kalendář. V hlavě nosím termíny důležitých dní v roce – narozenin, akcí, návštěv lékařů, tréninky apod. Co mi nevejde mezi mozkové závity, musím pečlivě zapsat do diáře, který nosím neustále u sebe. Barevně si značím jednotlivé členy rodiny, pracovní aktivity a také velmi důležité údaje, které si budu na konci roku chtít přepsat do nového diáře. Letos jsem si ještě nový diář na další rok nepořídila, ale právě nastal nejvyšší čas… Takže – výhra by se hodila – je v ní řada zajímavých informací a prvků, které bych určitě ve svém diáři uvítala…. a když se nezadaří, jdu v příštím týdnu na lov 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial