Co se děje» Přivítejte na blogu MARTINU, další stylovou mámu! - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Co se děje» Přivítejte na blogu MARTINU, další stylovou mámu!

Když jsem si zakládala asi před 4 lety blog, nikdy jsem nepředpokládala, že se rozroste do takových rozměrů. Ani že mi to s psaním mého virtuálního deníku tak dlouho vydrží. A že budu mít tak skvělé čtenářky, jako jste vy 🙂 A už vůbec bych si nikdy nemyslela, že se z něj stane dalekosáhlejší projekt, který nebude jen o mě.

Ano, asi vám to už pomalu dochází, s blogovými příspěvky se budu dělit s mou dobrou kamarádkou a jak jinak, stylovou mámou, MARTINOU! Známe se už od školních let a nejen, že je to skvělá ženská, se smyslem pro humor i styl, má také dva kluky, takže má co napsat i o rodičovských věcech. No vlastně vám to celé řekne sama, požádala jsem jí, aby se vám tu představila, tak tady ji máte. Věřím, že bude svěžím vánkem na této blogové stránce a její příspěvky vás budou bavit!

martina

Právě jsem zjistila, že není nic složitějšího, než napsat o sobě pár výstižných vět přijatelnou formou, která nebude připomínat představování se pacientů v psychiatrické léčebně nebo profil na seznamce. Něco jako: „Ahoj, jmenuji se Karel a jsem alkoholik.“ V mém případě by to znělo: „Ahoj, jmenuji se Martina a jsem matka 🙂 ,“ nebo „Jmenuji se Martina, je mi 32 let a žiju v Praze. Míry: 90-60-90.“ Hahaha, kéž by.

Každopádně mě tu budete občas vídat, tak by bylo fajn o sobě něco prozradit. Již pátým rokem jsem matka na rodičovské dovolené. Mám dva syny, jednoho muže a hromadu oblečení. To je moje posedlost. Teda to oblečení. Miluju vás kluci! Živě si vybavuji, jak jsem jako puberťačka sjížděla stále dokola videokazety s Videofashion. To byla moje modla. Na gymplu jsem vyzkoušela všechny možné módní styly. Trochu punkáč, trochu slečinka. Pak jsem se nějakou dobu hledala a hledám se stále. Budu ráda, když mě v mé cestě budete doprovázet a stanete se mými rádci i soudci. Chtěla bych postovat své outfity, nechat vás nahlédnout doslova pod pokličku, protože velmi ráda vařím a zajímám se o zdravý životní styl. No a taky se můžu věnovat sportu. Po dvou porodech se snažím dostat do formy, tak běhám, cvičím jógu a hledám všechno možné skloubitelné s rodinou. Tak trochu Mirek Dušín v sukni 😉

Tak let´s go!

Martiny příspěvky budete nacházet pod štítkem „Martina“ 😉

(4) Komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial