Inspirace» Zaujalo mě minulý měsíc & povánoční bilance - Mámou stylově
Mámou stylově Lifestylový blog (nejen) pro maminky o módě, kosmetice, dětech, vaření, bydlení i cestování.

Inspirace» Zaujalo mě minulý měsíc & povánoční bilance

Moji milí čtenáři, zdravím vás v roce 2014!

Jak jste mohli postřehnout, dala jsem si menší blogovací pauzu a hlavně si po dlouhé době vyzkoušela, že to jde i bez internetu. Super detox 🙂 Avšak několik každodenních návštěv, cestování, přejídání, tuny nezdravého jídla a málo pohybu mě tak odrovnaly, že jsem po návratu domů potřeboval pár dnů na nádech a tělo si řeklo, že prostě už ne. Padla na mě taková únava, že jsem asi dva dny strávila jen v posteli 🙂 Teď si opět zvykám na svůj běžný režim a vracím se zase do formy. Takže na nějaká předsevzetí, bilancování nad minulým rokem apod. jsem vážně neměla myšlenky (a vlastně proč bych mít měla, když jsem to žádný rok zatím nedělala?). 🙂 Plány a menší předsevzetí, odhodlání a změny konám v průběhu roku dle situací a okolností a nerada něco dělám nuceně, takže ode mě ani žádné moudrosti, co v tomto roce chystám jinak, nečekejte 🙂 Jak jste na tom vy, s plány a předsevzetími, dáváte si nějaké?

Co vám jen mohu nastínit, je můj plán příspěvků na leden. Jelikož jsme se hned po poslední rodinné návštěvě vypravili do Budapešti, čekejte pár fotek a postřehů z našeho pobytu tam. A jelikož na mě ten šílený sváteční přejídací maraton zanechal několik kil navíc, chystám také nějaké příspěvky, jak se zase vrátit do kondice a mít opět ploché břicho.

Budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, jak jste se během svátků měli vy, jak jste prožili Vánoce, co Ježíšek a jak to máte s těmi předsevzetími do tohoto roku.

A dnes mám pro vás na odlehčenou opět pár věcí, které mě minulý měsíc zaujaly 😉

(3) Komentářů

  1. Ahoj Ali, taky vítej do nového roku a všechno dobré! U nás to bylo hodně o alkoholu a jídle, tak jsem s detoxem začala už včera – viz poslední příspěvek na blogu. Pomáhají mi obyčejné věci, tak to nepřeháním s nějakými procedurami. A když večer nejím, ploché břicho se dostaví :-))). Už se těším na tvoje tipy 😉

  2. Milá Ali,
    přeji všechno nejlepší do nového roku!
    Loňské Vánoce jsme doma měli malé miminko, takže vše se točilo (teda hlavně já:-)) kolem kojení, přebalování, uspinkávání atd..Ale letošní Vánoce už jsme trávili s naší malou 13-ti měsíční slečnou. A byly to úplně jiné Vánoce. Malá je hrozně zvědavá a ze stromečku a světýlek byla paf..Ještě nerozumí, co jsou Vánoce a Ježíšek, a proto se těším na další Vánoce, kdy už zase bude o něco starší a chápavější:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial